Umožňuje spracovanie typu Split Horizon s jed reverznej spôsobí nesprávne kopírovanie a konvertovanie aktualizácie

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 195640 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Ak je nastavené RIP s všetky predvolené nastavenia, vrátane Roz?írenej Nastavenie spracovanie typu Split Horizon s Poison zvrátiť RIP aktualizácia dôjde pre viazané adresy IP, ale s nesprávnym počtom skokov (alebo metrický) 16. Vzhľadom na to inzeruje metriky ako 16, bude vedieť ostatným smerovačom Tento počítač je smerovač medzi týmito dvoma podsietí, a teda dve podsietí budú schopní komunikovať medzi sebou navzájom.

Tento problém sa vyskytuje v počítači, ktorý je nakonfigurovaný na používanie protokolu RIP a že nakonfiguroval jedným sieťovým adaptérom pre viaceré adresy IP na rôznych podsieťach so smerovaním.

PRICINA

RAS priraďuje nesprávne metrika vo výstupných požiadavkách RIP keď dvaja IP adresy sú viazané na rovnaké sieťovej karty.

RIESENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, získať najnovší balík service pack pre systém Windows NT 4.0 alebo jednotlivé softvérové aktualizácie. Informácie o získaní najnovšej aktualizácie service pack, nájdete na:
  • 152734 ako získať najnovší balík service pack pre systém windows nt 4.0
Informácie o získaní jednotlivé softvérové aktualizácie, obráťte sa na služby technickej podpory produktu spoločnosti Microsoft. Úplný zoznam telefónnych čísiel služby technickej podpory spoločnosti Microsoft a informácie o náklady na technickú podporu, prosím, choďte na túto adresu na World Wide Web:
http://support.Microsoft.com/default.aspx?scid=FH;EN-US;CNTACTMS

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila tento problém v systéme Windows NT verzia 4.0. Tento problém bol opravený v systéme Windows NT verzia 4.0 Service Pack 5.

DALSIE INFORMACIE

Spracovanie typu Split Horizon s jed dozadu:

Spracovanie typu Split horizon s jed reverznej zlepšuje RIP konvergencie nad jednoduché spracovanie typu Split horizon z reklamy všetky identifikátory siete, ale tieto identifikátory siete sa naučil v daných smeroch inzerovanej s metrikou 16 uvádza, že sieť je nedostupná. Jed reverznej nemá žiadnu výhodu nad rozdeliť horizont vzájomne prepojených podsieťach jediná cesta. Avšak v multipath Internetwork, spracovanie typu split horizon s jed reverznej výrazne znižuje počet na nekonečno a smerovacích slučiek.

Toto správanie je popísaná v dokumente RFC 1058, "Routing Information Protocol".

Vlastnosti

ID článku: 195640 - Posledná kontrola: 12. júna 2012 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbmt KB195640 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 195640

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com