Що дозволяє розділити горизонт з отрута зворотного причини неправильно RIP оновлення

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 195640 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ОЗНАКИ

Коли RIP встановлюється з настройки за промовчанням, у тому числі у додаткових Параметри розкол горизонт з Poison зворотний, RIP оновлення буде відбуватися для приєднаний IP-адрес, але з неправильні хоп графа (або метрична) з 16. Бо вона рекламує метрики, як 16, не інших маршрутизаторів будуть знати цього комп'ютера чи маршрутизатора між цими двома підмереж і, таким чином, що два підмереж буде не в змозі спілкуватися один з одним.

Ця проблема виникає на комп'ютері, що використовує RIP і що має один мережний адаптер для настроєно кілька IP-адрес на різні підмережі.

ПРИЧИНА

RRAS призначає неправильні метрична у вихідне RIP заявок, коли два IP адреси обов'язково ту ж саму карту мережі.

РОЗВ'ЯЗАНН

Щоб вирішити цю проблему, отримайте найновіший пакет оновлень для Windows NT 4.0 або оновлення окремих програмного забезпечення. За інформацією про отримання найновішого пакета оновлень будь ласка, зверніться до:
  • 152734 як отримати найновіший пакет оновлень для windows nt 4.0
За інформацією про отримання оновлення окремих програмного забезпечення зверніться до представник служби підтримки клієнтів продуктів корпорації Майкрософт. Повний список телефонів представник служби підтримки клієнтів продуктів корпорації Майкрософт та інформація про технічної підтримки перейдіть на наступну адресу в Інтернеті:
http://support.Microsoft.com/default.aspx?scid=FH;EN-US;CNTACTMS

СТАН

Microsoft має підтвердили це проблеми у Windows NT версії 4.0. Цю проблему було усунуто починаючи з Windows NT версії 4.0 5 пакет послуг.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Розділити горизонт з отрута зворотне:

Спліт горизонті з отрутою зворотного покращує RIP конвергенції над простий Спліт горизонті від рекламної всі мережі посвідчення, але ці мережі ідентифікатори дізнався у враховуючи напрямки поширюється з метрики 16, із зазначенням, що глобальна мережа недоступна. Отрута зворотного має ніякої вигоди за межами розкол горизонт в одному контурі міжмережевий. Однак, в на багатопроменевого міжмережевий, розкол горизонт з отрутою зворотній значно знижує кількість до нескінченності і циклічну маршрутизацію.

Така поведінка описаний у RFC 1058, "Протокол маршрутизації інформації".

Властивості

Номер статті: 195640 - Востаннє переглянуто: 12 червня 2012 р. - Редакція: 3.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Ключові слова: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbmt KB195640 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 195640

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com