XCLN: Macintosh Outlook zakončení neočekávaně s chybou typ 2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 195666 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Microsoft Exchange Server upraven vytvořit kontejner úroveň hledat řízení pomocí zobrazení adresáře jako uvedené v následujícím článku znalostní báze Knowledge Base:
182902XADM: Jak nastavit úroveň hledat ovládací kontejner
Cílem je mít více oddělení v rámci jedné organizace Exchange Server a zabránit tyto oddělení z poštovní schránky jiné oddělení zobrazení v globálním seznamu adres.

Microsoft Outlook pro Windows použijete k vytvoření profilu přístup k poštovní schránce a zobrazit globální seznam adres. Pouze příslušných poštovních schránek jsou zobrazovány v seznamu globálních adres, stejně jako očekávané.

Když pomocí aplikace Outlook pro Macintosh Edition Exchange Server a vytvoření profilu jej je neočekávaně ukončena s následující chybová zpráva:
"Microsoft Outlook" aplikace byla neočekávaně ukončit, protože došlo k chybě typ 2.

Příčina

Aplikace Outlook se neočekávaně ukončí protože klient Macintosh očekává přijímat informace o síťovou adresu domovský server z vlastnost nazvanou PR_EMS_AB_NETWORK_ADDRESS. Když Exchange Server vrátí odepření oprávnění, klient Macintosh selže zpracovat chybovou podmínku a ukončí.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Microsoft Exchange Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
191014XGEN: Jak získat nejnovější aktualizace Exchange Server 5.5

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se tento problém v aplikaci Outlook pro Macintosh, Exchange Server Edition, verze 8.0. Tento problém byl poprvé opraven v Exchange Server 5.5 Service Pack 2.

Další informace

Chcete-li tento problém odstranit, musí počítače klienta a serveru způsobem změny:

Klient Macintosh

Upravit klienta Macintosh ke zpracování Non existence, hodnotu Null a přístup odepřen případech vlastnost PR_EMS_AB_NETWORK_ADDRESS.

počítači se serverem Microsoft Exchange Server

V programu Administrator Microsoft Exchange Server vyberte každého serveru objektů v adresáři a udělení oprávnění hledání "Everyone" účtu. Umožní klient Macintosh číst atribut PR_EMS_AB_NETWORK_ADDRESS vypnutí serveru, který byl původně nepřístupné.

Vlastnosti

ID článku: 195666 - Poslední aktualizace: 16. října 2002 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 8.0 Exchange Server Edition pro počítače Macintosh
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbfix kbqfe KB195666 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:195666
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com