XCLN: Macintosh Outlook'un beklenmedik biçimde tür 2 hata sonlandırır.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 195666 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Aşağıdaki Bilgi Bankası makalesinde belirtilen Adres Defteri'ni görünümleri kullanarak kapsayıcısı düzeyi arama denetim oluşturmak için Microsoft Exchange Server değişiklik:
182902XADM: Nasıl'ı arama Denetim düzeyi kapsayıcısı Kur için
Buradaki amaç, Exchange Server bir kuruluştaki birden çok bölümlere sahip ve bu departmanları başka departmanlara, posta kutularını genel adres listesinde görüntülemesine engel çalışmasıdır.

Bir profil oluşturmak için Windows için Microsoft Outlook'u kullandığınızda posta kutusuna erişmek ve genel adres listesini görüntüleyin. Yalnızca kendi posta kutuları yalnızca beklendiği gibi genel adres listesinde görüntülenebilir.

Macintosh, Exchange Server sürümü için Microsoft Outlook'u kullanın ve bir profil oluşturmak, aşağıdaki hata iletisiyle beklenmedik biçimde sonlandırılıyor:
Tür 2 ile ilgili bir hata oluştu çünkü "Microsoft Outlook'u" uygulama beklenmedik biçimde, çıkıldı.

Neden

Macintosh istemcisine PR_EMS_AB_NETWORK_ADDRESS adlı özelliğinden ana sunucuyu ağ adresi hakkında bilgi almak beklediği çünkü outlook beklenmedik şekilde sona erdirir. Exchange Server izin engellendi döndürdüğünde, Macintosh istemcisi bu hata koşulu işlemek başarısız olur ve sonlandırılıyor.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft Exchange Server için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
191014XGEN: en son Exchange Server 5.5 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft, Microsoft Outlook'ta Macintosh, Exchange Server Edition, sürüm 8.0 bir sorun için onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Exchange Server 5.5 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, hem istemci hem de sunucu bilgisayarları gereken değişiklikler aşağıdaki gibi:

Macintosh istemcisi

Macintosh istemci değil-varlığı, Null değerli tanıtıcı ve Access değiştirmek durumlarda PR_EMS_AB_NETWORK_ADDRESS özelliği için engellendi.

Exchange Server bilgisayarı

Microsoft Exchange Server Administrator programında seçin her sunucunun hesap grant arama izinlerinde "Everyone" ve dizin nesneleri. Bu, başlangıçta erişilemiyor, söz konusu sunucuyu kapatmak PR_EMS_AB_NETWORK_ADDRESS özniteliği okuyamadı Macintosh istemcisine izin verir.

Özellikler

Makale numarası: 195666 - Last Review: 16 Ekim 2002 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 8.0 Exchange Server Edition for Macintosh
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug kbfix kbqfe KB195666 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:195666
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com