Jak nastavit pracovat Offline jako výchozí pro aplikaci Internet Explorer

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 195730 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

V aplikaci Internet Explorer soubor nabídka je "Pracovat Offline" zboží které přepíná Aplikace Internet Explorer mezi online a offline režimy provozu.

Pokud aplikace Internet Explorer je nastavena do režimu offline, klepnutím na hypertextové odkazy a kanály, které odkazují na obsah online aktualizace způsobí, že dialogové okno pro dotazem, zda aplikace Internet Explorer by se měli připojit do sítě stahování požadovaného obsahu. Pokud je připojení vytvořeno, Internet Explorer automaticky změní z režimu offline do režimu online pro zbytek relace nebo dokud znovu pracovat Offline. Pokud Internet Explorer je uzavřen v režimu Online, označte je zapsán klíče registru to. Při příštím otevření aplikace Internet Explorer je v režimu online režim.

V některých případech můžete chtít aplikaci Internet Explorer otevřete v režimu offline bez ohledu na to, jaký režim byl v když byl zavřen. Často totiž kanály nebo jiné mechanismy automatického stahování byly nastaveny pro tlačení obsah na pracovní ploše, ale uživatel nechce potenciálně dlouhé Aktualizujte při každém spuštění aplikace Internet Explorer.

Další informace

Spuštění aplikace Internet Explorer v režimu offline je určen Hodnota registru data "globaluseroffline". Nastavení dat bude hodnota 1 způsobit spuštění v režimu offline v aplikaci Internet Explorer. Protože je tato hodnota zapsána v aktuálním stavu offline po ukončení aplikace Internet Explorer, je nutné přepnout ručně pomocí Editoru registru hodnotu Před spuštěním aplikace Internet Explorer nebo pokud chcete spustit program, který slouží Rozhraní API změnit nastavení registru.

Pro systém Windows 98, "globaluseroffline" hodnotu dat naleznete v následující klíč:
HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet
Settings
				
V systému Windows NT 4 a Windows 2000 je následující klíč:
HKEY_USERS\SID\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet
Settings
				
kde SID je Identifikátor zabezpečení pro uživatele, který chce Internet Explorer ke spuštění v režimu offline.

Vlastnosti

ID článku: 195730 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Explorer 4.01 Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbhowto kbmt KB195730 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:195730
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com