INF: Sorular - SQL Server 7.0 - SQL kurulumu sık sorulan

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 195759 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, sık sorulan sorular adresine tasarlanmıştır Kurulum ve yükleme, SQL Server 7.0 ile ilgili.

Daha fazla bilgi

 1. S. için en düşük donanım gereksinimleri nelerdir SQL Server 7.0 yüklemek?

  Y. SQL Server 7.0 aşağıdakileri gerektirir en düşük donanım:

  • Bilgisayar: DEC Alpha AXP ve uyumlu sistemler veya Intel veya uyumlu (Pentium 166 MHz veya üstü, Pentium PRO veya Pentium II)
  • Bellek: 32 MB RAM
  • Disk sürücüsü: Bir CD-ROM, artı bir sabit disk sürücüsünde en az 80 MB en az yükleme için boş disk alanı. Aşağıdaki tabloda minimum tutarları farklı yükleme için gerekli disk alanı türleri:

   Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
   Yükleme seçeneğiDisk alanı
   Tam210 MB
   Tipik185 MB
   Yönetim Araçları90 MB
   En az80 MB
 2. S. SQL yükleme yükleme sınırlamaları nelerdir Windows 95 veya Windows çalıştıran bir bilgisayarda Server 7.0 Desktop Edition 98?

  A. aşağıdaki özellikleri SQL Server 7.0 Masaüstü değildir Windows 95 veya Windows 98 çalıştıran bir bilgisayarda kullanılabilir:

  • Gelen adlandırılmış yöneltme bağlantıları
  • Windows NT kimlik doğrulaması
  • Zaman uyumsuz g/ç
  • İşlem tabanlı yayımlama
  • Kümeleme
  • Tam metin araması
  • Unicode dosyaları otomatik olarak algılanmasını
 3. S. Windows NT makine adı, SQL Server yükleyebilirim tire (-) içeriyor?

  A. Evet, SQL Server tüm makine şimdi destekler Windows NT altında geçerli adları.
 4. S. Windows NT üzerinde veya SQL Server 7.0 başlatmak çalıştığımda Windows 9 x komut istemi, aşağıdaki hatayı alıyorum:
  SQL Server yüklemesi bozuk veya vardı Lütfen yeniden çalıştırın kurulum (Bilinmeyen paket kimliği) ile oynanmış.
  Zaman ı SQL Server 7.0 SQL Server hizmeti kullanılarak Windows 9 başlatmayı deneyin Yöneticisi, hiçbir şey olmuyor. Bunun nedeni nedir ve nasıl ı da çözebilirsiniz?

  A. Windows bilgisayarda adlandırdıysanız bu hata iletisi görünür. SQL Server 7.0 yüklemiş. SQL Server 7.0 Windows bilgisayar adı kullanır. dahili olarak; Windows bilgisayar adı değiştirirseniz, SQL Server algılar bir farklı ad ve hata iletisini oluşturur.

  NOT: Verilerinizi yok bozuk veya birinde zarar yolu.

  SQL Server'ı yeniden başlatın ve bu hatayı gidermek için şunlardan birini yapın: Aşağıdaki:

  • Özgün ürün CD'SİNDEN SQL Server 7.0 Kur'u çalıştırın. Bunu yaptığınızda SQL Server ya da herhangi bir bileşeni yeniden yüklemez; Ancak, olur SQL Server 7.0 yeni Windows bilgisayar adı dahili olarak yansıtacak şekilde güncelleştirin. , Ayrıca aşağıdaki çalıştırarak SQL Server'ın iç sunucuadı güncelleştirmeniz gerekir iki saklı yordamlar:
   
     sp_dropserver <old_name>
     go
     sp_addserver <newname>, local
     go
   								
   SQL Server birden çok iletişim kuralı üzerinde dinlemek üzere yapılandırılmışsa veya NWLink IPX/SPX ağ kitaplıkları, bunları kaldırmak ve bunları eklemeniz gerekir SQL Server Ağ yardımcı programı kullanarak yedekleyin.
  • Windows adını değiştirmek bilgisayarı özgün durumuna geri SQL Server 7.0 yüklendiğinde önceki adı.
 5. S. SQL Server 7.0 bir sunucuda zaten yükleyebilirim SQL Server olan 6.x yüklü?

  A. Evet, ancak her iki SQL çalıştırılamıyor Server 6.x ve aynı anda SQL Server 7.0. SQL Server Kur bir sürüm ekler geçiş, SQL Server arasında geçiş yapmak için kullanabileceğiniz 6.x ve SQL Server 7.0.

  DİKKAT: SQL Server 7.0, SQL Server sürümü yanına yüklüyorsanız 6.x aynı bilgisayarda SQL Server 7. 0'ı aynı dizine yüklemeyin SQL Server 6.x.
 6. S. SQL Server Kitapları basılı bir kopyasını sipariş edebilirsiniz Çevrimiçi?

  12-Birim kümesi SQL Server ürün siparişi vermek için A. belgeleri, çağrı ücretsiz (800) 360-7561. Parça numarası 228 00340 belgesidir. SQL Server 7.0 için içerik aynıdır SQL Server 7.0 ürün CD'SİNDE bulunan Çevrimiçi Kitaplar.
 7. Yalnızca SQL Server Kitapları s. yükleyebilir miyim Çevrimiçi?

  A. yalnızca çevrimiçi SQL Server kitapları olarak seçebileceğiniz bir Özel Kur seçeneği. Ayrıca, SQL Server Books Online'da olmadan çalıştırabilirsiniz Autorun menüsünden seçerek bilgisayara yükleme.
 8. Masaüstümden yalnızca istemci ve Profiler nasıl yükleyebilirim?

  A. Özel Kur istemci bağlantısı ve Profiler seçeneklerini seçin.
 9. S. Microsoft Internet Explorer 4.01 Service Pack ihtiyacım Benim istemcilerine yalnızca istemci bağlantı araçları yüklemek için 1?

  A. No Yalnızca istemci bağlantı araçları yüklemek istiyorsanız, gerekmez Internet Explorer 4.01 Service Pack 1. Ancak, yükleme yapmak istiyorsanız, Yönetim Araçları veya SQL Server 7.0 Çevrimiçi Kitapları, Internet gerekir Explorer 4.01 Service Pack 1.
 10. S. çalıştığımda neden aşağıdaki hata iletisini alıyorum istemci bağlantı araçları Windows 95 çalıştıran bir bilgisayara yüklemek?
  Temel kurulum seçiminize bağlı belirledi Aşağıdaki sistem gereksinimleri karşılanmadı. Kur'dan çıkın ve eksik yükleyin gereksinimleri CD'den veya seçimlerinizi değiştirebilirsiniz. Dağıtılmış Bileşen Nesne Modeli (DCOM) için Microsoft Windows 95

  A. Bu ileti gerekli DCOM bileşenleri, Windows 95'te yüklü değilse oluşur. $$$$ DCOM SQL Server 7.0 CD'SİNDEN yükleyebilirsiniz. Bunu yapmak için ve SQL Server 7.0 Kur'a devam etmek için aşağıdaki adımları gerçekleştirin:

  1. SQL Server 7.0 CD'ye Gözat ve bulun Processor_Type\Other klasörü, burada Processor_Type Bilgisayarınızın türü Mimari (örneğin, alfa ve Intel x 86).
  2. DCOM95.exe'yi yürütülebilir dosyasını çalıştırın.
  3. Windows 95 için DCOM yükleme işlemini tamamladıktan sonra Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve SQL Server 7.0 Kur'u yeniden çalıştırın.
 11. S. ben uzaktan yükleme gerçekleştirebilirsiniz?

  Y. Evet. SQL Server Kur'ın ilk ekranında, uzak yapmak için seçeneği verir Yükleme, ancak tüm önkoşullar önce yüklenmelidir Not Uzak bilgisayar.
 12. Katılımsız Kur s. çağrılsın mı?

  A. için Katılımsız yükleme çağırma, .iss dosyası oluşturmanız gerekir. , SQL Server kurulumu ile başlatarak bu dosya oluşturabilirsiniz -r seçeneğini ve ardından kurulumu aracılığıyla olma ve etkileşimli yapma istediğiniz seçimleri. Yükleme başarıyla tamamlandıktan sonra şunları yapacaksınız. Setup.iss dosyası Windows dizinindeki sahip. Kopyalayabilir veya bu dosyayı taşı isterseniz başka bir konuma. Sonraki yüklemelerinde SQL başlatabilirsiniz. Kur ve önceden oluşturulan .iss dosyası kullanarak giriş olarak belirtin. -f1 Kur komut satırı seçeneği.
 13. S. SQL Server Kurulum çalıştırdığımda, neden hata alıyorum tüm ODBC bileşenlerini kapatmak için bana soran?

  Y. SQL Server 7.0 Kurulumu Microsoft Data Access Components (hangi yeni ODBC yükler MDAC) 2.1, yükler bileşenleri. Bu nedenle, ODBC kullanan tüm uygulamaların kapatılması gerekiyor böylece MDAC yüklemesi başarılı olabilir. ODBC kullanan uygulamalar dahil Microsoft Internet Information Server, Microsoft Systems Management Server, Microsoft Access ve ORACLE.
 14. S. iletişim kutusuna bilgi yazdığım her,'ı tıklatın. Arkaı İleri Yine, iletişim kutusunda başlangıçta yazdığım bilgileri kaybolur. Bu neden oluşuyor?

  A. Bu şu anda bir kısıtlamasıdır InstallShield iletişim kutuları.
 15. S. ben bir başarısız varsa yapmak ne gerekir Yükleme?

  Başarısız SQL yüklemesi varsa, A. Server 7.0, neyin gittiğini belirlemenize yardımcı olabilecek birkaç dosya vardır. yanlış. İlk Sqlstp.log dosyasına Windows dizinindeki dosyadır. , Sqlstp.log dosyasına Kur'un yaptıklarını hakkında ayrıntılı bilgi verir. Gözden geçirme Bu dosya burada Kur başarısız olduğu hakkında bir fikir verir.

  Eğer, SQL Server gözden geçirin, yapılandırma bölümünde kurulum işlemi başarısız oluyor MSSQL7\Log dizinde ve Cnfgsvr.out dosyasında hata günlüğü MSSQL7\Install dizin. SQL Server Kurulum adlı uygulama çalışır. SQL Server'ı yapılandırmak için Cnfgsvr.exe. Bu uygulama SQL Server başlatır, ona bağlanacak ve ilk yükleme komut dosyaları çalışır. Herhangi bir hata Bu sırasında karşılaşılan işlem Cnfgsvr.out dosyasına yazılır. Zaman SQL Sunucu başlatıldığında, içerdiği hatalar olabilir SQL Server bir hata günlüğü oluşturur karşılaşırsınız. Errorlog, adı verilen bu MSSQL7\Log içinde dosyasıdır Dizin.

  Kurulum nedenini belirlemek hatası, yukarıda belirtilen dosyaları kaydetmek ve Microsoft Ürün Desteği'ni arayın Kim yardımcı olur SQL Server destek uzmanına, Bağlantı Hizmetleri sorununuzu. Kurulum uygulaması başarısız olursa, onu sunmaya başlayacak olduğunu unutmayın. dosya sistemine dahil, kopyalanan dosyaları kaldırarak, değişiklikleri geri ve ayrıca Kayıt defterindeki değişiklikleri kaldırın.
 16. S. neden Microsoft Dağıtılmış İşlem Düzenleyicisi mu (MS DTC) ı başlatın (veya yeniden başlatın) Internet'e çevirmeli Hizmetimi etkinleştirileceği Bilgisayarım?

  A. varsayılan olarak, MS DTC başlatılacak şekilde otomatik olarak Windows NT ya da Windows 98 sistem başladığında. MS DTC önlemek için otomatik olarak bir Windows 98 bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra başlatılmasını, şunları yapabilirsiniz Sistem kayıt defterine değişiklik.

  Önemli Bu bölüm, yöntem veya görev kayıt defterini nasıl değiştireceğinizin anlatıldığı adımlar içermektedir. Ancak, kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu nedenle, bu adımları dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. Daha fazla koruma için değiştirmeden önce kayıt defterini yedekleyin. Daha sonra bir sorun çıktığında kayıt defterini geri yükleyebilirsiniz. Kayıt defterini yedekleme ve geri yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
  322756 Yedekleme ve Windows kayıt defterini geri yükleme hakkında


  MS DTC otomatik olarak engellemek için başlayarak, bulmak için Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni kullanın HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunServices anahtarını kaldırmayın.

  Bu anahtarı bulduğunuzda, adlandırılmış değer girdisini silebilirsiniz. MSDTC. MS DTC'nin otomatik başlangıç yeniden etkinleştirmek isterseniz, kayıt defteri kullanmak MSDTC dize değeri olan bir değer girdisi oluşturmak için düzenleyici adlı msdtcw -Başlat Yukarıda belirtilen kayıt defteri anahtarı altında.
 17. S. SQL Server otomatik olarak başlatmak mümkün olduğu Windows 95 veya Windows 98 çalıştıran bilgisayarlar?

  Y. Evet. SQL'de Hizmet Yöneticisi adlı bir seçenektir Otomatik başlatma OS başladığında hizmeti.
 18. Masaüstümden SQL Server 7.0 nasıl kaldırabilirim?

  A. için SQL Server 7. 0'ı kaldırın, aşağıdaki seçeneklerden birini kullanın:

  • Üzerinde Başlat menüsünü tıklatıp Programlar, işaret Microsoft SQL Server 7.0,'ı tıklatın SQL Server 7.0 kaldırın.
  • SQL kaldırmak için Denetim Masası'ndaki Program Ekle/Kaldır'ı kullanın Server 7.0.
  • Komut dosyalarıyla başlatılan kaldırma çalıştırın.
 19. Masaüstümden katılımsız kaldırma nasıl başlatırım?

  SQL Server 7.0 başarılı olduğunda A., uninstall komut dosyası yüklü Uninst.isu, oluşturulur. Bu dosya için belirtilen dizinde bulunur program dosyaları. Katılımsız kaldırma başlatmak için Çalıştır UnInstallShield yürütülebilir, Isuninst.exe ve uninstall kodunuzu gelin dosya.
 20. S. master veritabanını yeniden?

  A. var. master veritabanını yeniden inşa etmek için yeni bir hizmet programıdır. Rebuildm.exe, denir ve Bu Mssql7\Binn dizininde bulunur.

  NOT: Master veritabanını yeniden inşa etmek de MSDB ve Model oluşturur aynı zamanda veritabanları.
 21. S. kayıt defterini yeniden?

  A. olduğu bir yardımcı program, SQL Server 7.0 için kayıt defteri girdilerini yeniden oluşturmak için yeni. Bu yardımcı programı Regrebld.exe olarak adlandırılan ve Mssql7\Binn dizininde bulunur.

  SQL Kurulum bittikten sonra kayıt Regrebld.exe kullanılarak otomatik olarak yeniden oluşturulur. Bu yardımcı programı ile dosya tüm SQL Server kayıt defteri girdilerini, görüntüsünü oluşturur Mssql7*.rbk adları.

  Regrebld.exe ile çalışan -Geri yükle seçeneği kayıt defterine kayıt defteri anahtar görüntüleri yerleştirir. Eğer, anahtarlar zaten var, yerini alır. SQL Server için değişiklik yapılırsa yüklemeden sonra ilk Kurulum, kayıt defteri anahtarlarının yedek kopyasıdır otomatik olarak güncellenmez. Yükleme işleminden sonra değişiklik yapılırsa, çalıştırma Kayıt defteri anahtarı bilgilerini el ile güncelleştirmek için Regrebld.exe. Yoksa Regrebld.exe çalıştırılan herhangi bir parametre SQL Server oluşturacak simgeler.
 22. Masaüstümden sunucu ağ nasıl yeniden iletişim kuralları?

  Y. SQL Server program grubunda yeni bir yardımcı program yok Sunucu ağ yardımcı programı denir. Sunucunuzu yeniden yapılandırmak için kullanın ağ iletişim kuralları.
 23. S. neden SQL Service Manager'ı önce kapatılması gerekiyor kaldırma?

  Y. sağlamak için SQL Service Manager tuşunu kapatmanız gerekir hiçbir ilgili SQL Server hizmetlerinin çalışıyor olduğunu. SQL önceki sürümleri Sunucu, Kur bu hizmetleri kapatılmaya girişiminde bulunabilecek, ancak açılamıyor tamamen başarı garanti.
 24. S. neden son kaldırma rapor her zaman onun durumu klasörleri kaldıramazsınız?

  A. unInstallShield Yükleyici yalnızca kaldırır onu yükler. Tempdb gibi bazı dosyaları sınırları dışında oluşturulur. InstallShield yükleme yordamına girildi. Olduğunda InstallShield kaldırıcı çalışan, onu oluşturan klasörleri silmek çalışır (MSSQL7, Binn, veri, ve Günlük) ve bu klasörlerin boş olmayan bulur. Ancak, .dll dosyası olan unInstallShield tamamlandıktan sonra çalıştırın (Sqlsun.dll) Tempdb dosyalarını kaldırır ve bu klasörler.

  NOT: Herhangi bir hata günlükleri, izleme dosyaları veya içinde kalabilir kullanıcı verileri Bu dizinler kaldırılmadı.
 25. S. aşağıdaki hata iletilerinden çalışırken alırsınız SQL Server 7.0 yüklemek için. Bu iletilerin ne anlama geliyor?

  Enterprise Edition sunucu bileşeni yüklenemez Bu CD'yi kullanarak Windows NT Server. Yalnızca istemci bileşenlerini kullanılabilir yükleme.
  - veya -
  Standard Edition Bu CD'yi kullanarak Windows NT Workstation'a sunucu bileşeni yüklenemiyor. Yalnızca istemci bileşenlerini yükleme için kullanılabilir olacaktır.
  - veya -
  Standard Edition server bileşeni olamaz Bu CD'yi kullanarak Windows 98 yüklü. Yalnızca istemci bileşenlerini kullanılabilir olacaktır. yükleme.
  - veya -
  Standard Edition Bu CD'yi kullanarak Windows 95'te sunucu bileşeni yüklenemiyor. Yalnızca istemci bileşenler yükleme için kullanılabilir olacaktır.
  - veya -
  Enterprise Edition sunucu bileşeni olamaz BackOffice Small Business bu CD'yi kullanarak sunucu üzerinde yüklü. Yalnızca istemci bileşenler yükleme için kullanılabilir olacaktır.
  A. herhangi bir Önceki iletileri SQL sürümünü yüklemeye çalıştığınız belirtir 7.0 Sunucu üzerinde olduğunuz işletim sisteminde desteklenmiyor yükleme girişiminde bulunuluyor. SQL Server başarıyla yüklemek için seçin olduğunuz işletim sistemi için uygun SQL Server edition çalışıyor.

  SQL Server 7.0 için kullanılabilir aşağıdaki sürümleri vardır Not işletim sistemleri:

  • SQL Server 7.0 Enterprise Edition: Bu sürüm çalıştıran bir bilgisayarda yalnızca yüklenmemiş olabilir Microsoft Windows NT Server Enterprise Edition.
  • SQL Server 7.0 Standard Edition: Bu sürüm Microsoft çalıştıran bir bilgisayara yüklenebilir. Windows NT Server, Windows NT Server Enterprise Edition veya Microsoft BackOffice Small Business Server.
  • SQL Server 7.0 Small Business Edition: Bu sürüm çalıştıran bir bilgisayarda yalnızca yüklenmemiş olabilir BackOffice Small Business Server.
  • SQL Server 7.0 Desktop Edition: Bu sürüm Microsoft çalıştıran bir bilgisayara yüklenebilir. Windows 95, Microsoft Windows 98, Microsoft Windows NT Workstation, Windows NT Sunucusu veya Windows NT Server Enterprise Edition.
 26. Soru: nasıl ı yükseltme SQL Server 7.0 Beta 3 SQL Server 7.0 sürümünü yayımladı?

  A. şu anda Beta varsa Bilgisayarınızda Microsoft SQL Server 7.0 3 sürümü, yükseltme yapabileceğiniz Yükleme SQL Server sürüm 7.0 Beta sürümü kaldırmak yerine ve temiz bir SQL Server kopyasını yükleyin.

  Öğesinden yükseltme yararı SQL Server Sistem ve kullanıcı veritabanları korur Beta 3 sürümüdür, Sistem ayarlarını yeniden oluşturma ve yeniden yükleme zamanı kaydetme veri.
 27. S. neden olan bir bilgisayarda SQL Server 7.0 yüklenmiyor yüklü bir Cyrix çip?

  A. eski sürümleri Cyrix yongaları için değil tam Pentium yönerge kümesini destekler. SQL Server 7.0 kullanır bazıları Bu Kur programı algıladığı için yönergeler ve refuses yüklemek için Bu eski yongaları.
 28. S. SQL Server 6.5 veritabanları SQL Server'dan yönetme Enterprise Manager 7.0?

  A. Evet, daha önce olsaydı şunları yapabilirsiniz SQL Server 6.5 hizmet programları, istemci bilgisayarınızda yüklü ve yükseltme sürüm 7.0. SQL Server 6.5 SQL kullanarak bağlanmaya çalıştığınızda Server Enterprise Manager 7.0, 6.5 SQL Enterprise sürümünü açar Yöneticisi.
 29. S. hangi SQL Server 6.5 service pack için gereklidir Yükseltme?

  A. Service Pack 3 veya daha fazla geçiş için gereklidir iki sürüm arasında ileri ve geri Microsoft Ürün Destek rağmen Hizmetleri en son hizmet paketini olmasını önerir.
 30. S. Windows çalıştıran bir sunucuda SQL Server 7.0 yüklemek NT 4.0, Terminal Server Edition?

  Y. SQL Server 7.0 desteklenir SQL Server 7.0 Service Pack 1 yüklendikten sonra Windows NT 4.0 Terminal Server Edition yüklü.
 31. S. SQL Server birden çok kopyasını aynı anda çalıştırabilir tek bir bilgisayarda?

  A. bir etkin/etkin yük devretme varsa dışında No barındıran ayrı SQL Server 7. 0'ı Microsoft sanal sunucu yapılandırma Küme sunucusu (MSCS) ve düğümlerden biri başarısız olur.

  Ancak, aslında arasında ileri ve geri geçiş yapmak için SQL Server 7.0 Vswitch.exe yardımcı programı kullanmak bir SQL Server 6.5 ve SQL Server 7.0 tek bir kopyasını bir tek kopyasını bilgisayar, yalnızca bir sürümü aynı anda etkin olabilir. Bu yardımcı programı değildi Her iki sürümü sunucuda etkin olarak kullanılmak üzere izin vermek tasarlanmış; olduğu bir sürümden diğerine geçiş yapma olanağı sağlar gerekli olduğunda.
 32. S. benim SQL Server 7.0 Beta 3 lisans zaman aşımına uğrarsa ne yapmalıyım SQL Server'ın yayım sürümüne yükseltmek için bir fırsat bulamadan 7.0?

  Önce SQL Server 7.0 Beta 3 A. Eğer yükleme süresi doldu SQL Server 7.0 sürüme yükseltilmiş, gerçekleştirmeniz gerekir aşağıdaki adımları:
  1. Tüm .mdf, .ndf ve .ldf dosyaları yedekleme Mssql\Data dizin diğerine kopyalayarak Beta 3 Kurulum Dizin veya başka güvenli bir konumda.
  2. Denetim Masası'ndaki Program Ekle/Kaldır yardımcı programını kullanın Beta 3 yüklemenizi kaldırın.
  3. SQL Server sürümü yükleyin 7.0.
  4. Sp_attach_db saklı yordamı yeniden eklemek için kullanın, veritabanları. SQL Server 7.0 kitapları sp_attach_db hakkında daha fazla bilgi için bkz. Çevrimiçi.
 33. S. perakende için değerlendirme sürümünü yükseltme Sürüm?

  A. ek bilgi için lütfen makaleyi tıklatın Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere numarasını tıklatın:
  237303 BİLGİ: SQL Server 7.0 değerlendirme perakende sürümüne yükseltme

Özellikler

Makale numarası: 195759 - Last Review: 20 Temmuz 2013 Cumartesi - Gözden geçirme: 7.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbinfo kbmt KB195759 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 195759

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com