OL2000: MindSpring ınternet Mail kullanma (CW) bağlantı hatası

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 195780 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.


Not: şirket ile çalışma grubu diğer bir seçenek Outlook'u yüklediyseniz bu yordamlar geçerlidir. Bu seçenek, ileti uygulama programı arabirimi (MAPI) hizmetlerini sağlar. Yükleme türünüzü belirlemek için <a0></a0>, Yardım menüsünde Microsoft Outlook hakkında'yı tıklatın. Microsoft Outlook'ta hakkında şirket Workgroup yüklemesi varsa, "Şirket" görmelisiniz.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Outlook 2000'i başlattığınızda veya başlangıçta MindSpring ınternet posta sunucunuza bağlanma sırasında aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Posta sunucusuna oturum.: sunucuadı. Hesap bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun. Bu sorun devam ederse, ınternet servis sağlayıcınıza başvurun.
Bu iletinin posta gönderilen giden bırakın görebilirsiniz.

Çözüm

Bu sorun, ınternet posta hizmeti özelliklerini yanlış ayarları kaynaklanabilir. Bu sorunu gidermek için şu adımları izleyin:

ınternet e-posta hizmeti kullanırken yanlış ayarları

 1. Başlat'ı tıklatın, Ayarlar'ın üzerine gelin ve Denetim Masası'nı tıklatın.
 2. Posta ve Faks simgesini çift tıklatın. Yalnızca, bir adres olabilir Faks Hizmetleri yüklenmezse simgesi.
 3. Birden fazla profil varsa, profilleri Göster'i tıklatın ve Genel sekmesinde MindSpring ınternet postası ayarlarınızı içeren profili tıklatın.
 4. Özellikler'i tıklatın ve Hizmetler</a0> sekmesinde, ınternet elektronik posta hizmeti görmelisiniz. Tersi durumda, ınternet Mail eklemek için Ekle'yi tıklatın.
 5. Hizmetler sekmesinde, ınternet posta'yı tıklatın ve sonra ınternet posta özelliklerini açmak için Özellikler'i tıklatın.
 6. Sunucular sekmesini tıklatın ve giden posta (SMTP) kutusu türü, IN KÜÇÜK, mail.mindspring.com veya mail.pipeline.com if bağlı bir MindSpring veya kanalı hesabınız).
 7. Gelen posta (POP3) içinde yazın, IN KÜÇÜK, pop.mindspring.com veya bağlı pop.pipeline.com MindSpring veya kanalı bir hesap varsa.

  Not: posta sunucusuna bilgilerinizi daha yukarıda listelenen farklıdır, MindSpring tarafından sağlanan sunucu adları kullanın.
 8. Hesap adı kutusuna, kadar ancak dahil olmayan e-posta adınızı yazın @ simgesi ve parola, parolanızı yazın.
 9. Tamam, Tamam'ı tıklatın ve sonra da kapat.
Outlook'u başlatın ve bir ileti gönderir.

Daha fazla bilgi

MindSpring'ın ınternet posta sistemi, alış irsaliyesi iletilerin ve ileti göndermek için ikinci bir sunucu için bir sunucu kullanır. ınternet posta hizmetini özelliklerinde, giden posta (SMTP) sunucusu kutusu posta gönderme posta sunucusunu tanımlar. Gelen posta (POP) sunucu kutusunda, posta alma sunucusunu tanımlar.

Edinme kişisel MindSpring e-posta hesabı bilgilerinizi başvurun MindSpring müşteri hizmeti 800-719-4660 veya 800-719-4660 adresindeki MindSpring Teknik Destek'e.

Bu makalede bulunan üçünü taraf iletişim bilgileri, ihtiyacınız olan teknik desteği bulmanıza yardımcı olmak için sağlanmıştır. Bu iletişim bilgileri önceden haber verilmeden değiştirilebilir. Microsoft hiç bir şekilde bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Burada ele alınan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız satıcılar tarafından üretilmiştir; garanti, örtük veya başka bir biçimde, bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği konusunda.

Özellikler

Makale numarası: 195780 - Last Review: 14 Şubat 2014 Cuma - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Outlook 2000
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kb3rdparty kbhowto kbprb KB195780 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:195780

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com