OL2000: Internet elektronik posta (CW) yapılandırma CompuServe

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 195789 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Not: Bu yordamlar Outlook'u Şirket/diğer çalışma grubu seçeneği ile yüklediyseniz geçerlidir. Bu seçenek, ileti uygulama programlama arabirimi (MAPI) hizmetlerini sağlar. Yükleme türünüzü belirlemek için <a0></a0>, Yardım menüsünde Microsoft Outlook hakkında'yı tıklatın. Microsoft Outlook'ta hakkında şirket Workgroup yüklemesi varsa, "Şirket" görmelisiniz.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, Microsoft Outlook 2000, <a2>Şirket</a2> veya <a4>çalışma grubu yüklemesiyle CompuServe POP3/SMTP posta sunucusunu kurma.

Daha fazla bilgi

CompuServe POP3/SMTP posta desteği sağlar. Outlook için POP3/SMTP posta sunucusu için aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Windows Başlat menüsünde Ayarlar ' ın üzerine gelin ve sonra Denetim Masası ' nı tıklatın. Posta simgesini çift tıklatın.
  2. Listelenen yok bir hizmet varsa, Ekle ' yi tıklatın. Aksi halde, Profilleri Göster'i tıklatın ve sonra Ekle ' yi tıklatın. Internet elektronik postası) tıklatıp seçin ve ileri ' yi tıklatın.
  3. Profiliniz için bir ad girin ve ileri ' yi tıklatın. Posta hesabı Kur .Type posta hesabınızın adını tıklatın. Kullanıcı bilgilerini yazın. Bir başka bir e-posta adresine e-posta yanıtları almak sürece bir yanıtla adresi kutusuna bilgi girmek gerekli değildir.
  4. Sunucular sekmesini tıklatın ve smtp.compuserve.com yer <a1>Giden posta (SMTP)</a1> kutusuna yazın. CompuServe ' farklı bir SMTP adresi aldıysanız, bunun yerine kullanamıyorsunuz.
  5. Gelen posta (POP3)</a0> kutusunda, pop.compuserve.com yazın. CompuServe ' farklı bir POP3 adresi aldıysanız, bunun yerine kullanın.
  6. Güvenli parola doğrulaması kullanarak oturum aç'ı seçmek için tıklatın. Bu, CompuServe'nın sanal anahtarının - RPA sağladığı ek güvenlik posta kutunuza erişmenize olanak sağlar. Isterseniz, bunun yerine yalnızca posta parolanızı kullanabilirsiniz.
  7. Bağlantı sekmesini tıklatın ve uygun bağlantı türünü seçin: bir yerel alan ağına bağlanırken, bir LAN bağlantısı kullan ' ı tıklatın. Modem CompuServe bağlantı ile bağlanıyorsanız, e-postalarım erişmek için bir modem kullanıyorum ' ı tıklatın ve sonra "Aşağıdaki çevirmeli ağ bağlantısını kullanın." CompuServe seçmek için tıklatın Modemi kullanarak bağlan ve farklı bir ınternet servis sağlayıcısı (ıSS) kullanmak istiyorsanız, listeden seçin. Uygun bir bağlantı yoksa, Ekle düğmesini kullanarak bir tane oluşturabilirsiniz. Tamam ' ı tıklatın.
  8. Teslim sekmesini tıklatın. Birden çok ınternet servis sağlayıcıları listelenen, varsa, birincil posta hizmeti olarak kullanmak istediğiniz ınternet posta bilgi hizmetini seçin.
  9. Listenin en üstünde birincil posta hizmeti olarak seçtiğiniz ıSS kadar farklı Yukarı ' yı tıklatın ve sonra Tamam ' ı tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 195789 - Last Review: 10 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2000
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbconfig kbhowto kbinfo kbsetup KB195789 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:195789

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com