Jak uaktualnić program Internet Explorer do szyfrowania 128-bitowego

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 195833 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

WPROWADZENIE

Program Microsoft Internet Explorer obsługuje dwa poziomy szyfrowania: 40-bitowe i 128-bitowe. Standardowe wersje 40-bitowe zawierają technologię SGC (Server Gated Cryptography). Za pomocą technologii SGC klienci zagraniczni mogą realizować transakcje 128-bitowe z bankami i instytucjami finansowymi (które obsługują SGC) na całym świecie.

Internet Explorer z szyfrowaniem 40-bitowym (SGC) jest dostępny na całym świecie, a program Internet Explorer z pełnym szyfrowaniem 128-bitowym jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych (lub na ich terytoriach zależnych i w posiadłościach) oraz w Kanadzie. Użytkownicy, którzy zainstalowali program Internet Explorer z szyfrowaniem 40-bitowym (SGC) w Stanach Zjednoczonych (lub na ich terytoriach zależnych i w posiadłościach) lub w Kanadzie, mogą uaktualnić oprogramowanie do programu Internet Explorer z pełnym szyfrowaniem 128-bitowym.

Więcej informacji

Aby uaktualnić program Internet Explorer do szyfrowania 128-bitowego, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie:
http://www.microsoft.com/windows/ie/downloads/recommended/128bit/default.asp
Uwaga: Aby uaktualnić program Internet Explorer 3.02 w systemie Windows NT 4.0, należy pobrać i zainstalować 128-bitową wersję dodatku Service Pack w wersji 3 (SP3) lub nowszą dla systemu Windows NT 4.0. W tym celu należy odwiedzić następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web.
http://www.microsoft.com/ntserver/nts/downloads/
Aby połączyć się z tą witryną w sieci Web w programie Internet Explorer 5 należy kliknąć menu Pomoc, kliknąć polecenie Internet Explorer — informacje, a następnie kliknąć przycisk Aktualizuj informacje.

Pobranie uaktualnienia do wersji 128-bitowej dla niektórych systemów operacyjnych może być niemożliwe. Jeżeli uaktualnienie nie jest dostępne dla danego systemu operacyjnego, należy pobrać tylko pakiet przeglądarki z szyfrowaniem 128-bitowym (lub przeglądarki i składników) przy użyciu tego łącza i ponownie zainstalować program, zastępując bieżącą wersję.

Uwaga: 128-bitowe wersje programu Internet Explorer nie są już udostępniane przez firmę Microsoft na dysku CD-ROM.
Uwaga: W styczniu 2000 roku rząd Stanów Zjednoczonych przyjął nowe przepisy eksportowe. Na podstawie tych przepisów firma Microsoft może dostarczać produkty, w których wykorzystywane jest silne szyfrowanie, do wszystkich klientów na świecie z wyjątkiem miejsc objętych embargiem USA. Silne szyfrowanie zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa i ułatwia ochronę wymiany danych przez Internet i inne sieci prywatne. Silne szyfrowanie zawiera domyślnie większość produktów firmy Microsoft, które obsługują szyfrowanie.

Właściwości

Numer ID artykułu: 195833 - Ostatnia weryfikacja: 10 maja 2011 - Weryfikacja: 6.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Internet Explorer 5.0 for Macintosh
  • Microsoft Internet Explorer 4.5 for Macintosh
  • Microsoft Internet Explorer 4.0 for UNIX
  • Microsoft Internet Explorer 4.0 for Macintosh
Słowa kluczowe: 
kbhowto kbsetup KB195833

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com