Internet Explorer 128-bit şifrelemeye yükseltmek nasıl

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 195833 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

GİRİŞ

Microsoft Internet Explorer iki 40 bit ve 128-bit şifreleme düzeyini destekler. Server Gated Cryptography (SGC) teknolojisi standart 40-bit sürümleri içerir. SGC teknolojisi, uluslararası müşterilerine tüm dünyada bankalar ve finansal kurumlar (SGC destekleyen) 128-bit işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Internet Explorer 40-bit (SGC) şifrelemesi ile kullanılabilir tüm dünyada, ancak Internet Explorer tam 128-bit şifreleme ile Amerika Birleşik Devletleri (veya onun bölgeleri, eşyaların ve bağımlılıklar) kullanılabilir ve yalnızca Kanada. Internet Explorer 40-bit (SGC) şifrelemesi ile yüklediyseniz ve Amerika Birleşik Devletleri (veya onun bölgeleri, eşyaların ve bağımlılıklar) veya Kanada, Internet Explorer için tam 128-bit şifreleme ile yükseltebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Internet Explorer 128-bit şifrelemeye yükseltmek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin ve sonra ekrandaki yönergeleri izleyin:
http://www.microsoft.com/Windows/ie/ie6/downloads/recommended/128bit/default.mspx
Not: Windows NT 4.0 Internet Explorer 3.02 yükseltmek için karşıdan yükleyip 128-bit sürümü, Windows NT 4.0 Service Pack 3 (SP3) veya sonrası.

Tüm işletim sistemleri için 128-bit sürüm yükseltmesini karşıdan yüklemek mümkün olmayabilir. Yükseltme, işletim sisteminiz için kullanılabilir durumda değilse, yalnızca 128-bit tarayıcı (veya tarayıcı ve bileşenleri) yüklemeniz gerekir paketini bu bağlantıdan ve geçerli sürümünüzü yeniden yükleyin.

Not Internet Explorer'ın 128-bit sürümlerini artık Microsoft CD-ROM'da edinilebilir.
Not Ocak 2000'de, yeni ihracat mevzuatına ABD hükümeti verdi. Üzerinde bu düzenlemelere göre Microsoft güçlü şifreleme ürünlerini tüm müşterilerine ABD embargoed hedeflere dışında dünya çapında sunabilir. Güçlü şifreleme ile müşteriler kendi güvenliğini artırmak ve özel ağlar üzerinden ve Internet üzerinden yürütmek veri iletişiminin korunmasına yardımcı olmak. Varsayılan olarak, güçlü şifreleme şifreleme desteği en güncel Microsoft ürünleri içerir.

Özellikler

Makale numarası: 195833 - Last Review: 23 Kasım 2013 Cumartesi - Gözden geçirme: 5.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Explorer 5.0 for Macintosh
  • Microsoft Internet Explorer 4.5 for Macintosh
  • Microsoft Internet Explorer 4.0 for UNIX
  • Microsoft Internet Explorer 4.0 for Macintosh
Anahtar Kelimeler: 
kbhowto kbsetup kbmt KB195833 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 195833

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com