Nastavení a používání funkce Síťové složky v aplikaci Outlook 2000 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 195867 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Tento článek popisuje, jak nastavit a používat síťové složky pomocí aplikace Microsoft Outlook 2000. Při použití síťové složky můžete sdílet s kýmkoli Komu odeslat e-mail složek. Tento článek také popisuje typy složek nelze sdílet.

Poznámky
 • Chcete-li použít síťové složky, musí používat všichni uživatelé Outlook 2000 nebo Microsoft Outlook 98.
 • Všechny zprávy jsou odesílány musí mít povoleno Rich Text Format (RTF).
 • Síťové složky funkce je navržena pro použití v prostředí malé kancelářské sítě v rámci místní sítě (LAN).
 • Funkce síťové složky je nejvhodnější sdílet kontakty, úkoly a jednoduchý e-mailové diskuse.
 • NET složky pracovat s aplikací Outlook při Outlook nainstalována s "Internet pouze" (IMO) nebo možnost instalace "Corporate nebo Workgroup" (CW) povolena.

Další informace

O funkci síťové složky

Použít síťové složky, jedna osoba (Vlastník) vytvoří hlavní složku a odešle jiným uživatelům, kteří jsou členy potenciální pozvánky odběru. Ostatní uživatelé stát členy přijmout pozvání odběru. Hlavní složky informace je potom automaticky replikovány do počítačů na členy. Tento proces umožňuje členy přístup ke složce.

Na člen úložišti je vytvořena sdílené složce, která má stejný název jako hlavní složku a potom e-mailová zpráva je odeslána vlastníkovi. Po výskytu, aktualizace odeslána na člen. Tyto aktualizace jsou přesunuty do skryté složky pomocí pravidel aplikace Outlook při doručování aktualizací. Aktualizace jsou zpracovány přibližně každých 30 sekund, Outlook nečinnosti. Při zpracování aktualizací jsou zprávy odesílány automaticky správnou složku.

Poznámka: Tento proces je z důvodu, že se pouze krátce zobrazit zpráv síťové složky ve složce Doručená pošta před zprávy jsou přesunuty.

Informace o přidání, odstranění a aktualizace výměně skryté e-mailové zprávy. Tyto informace zahrnují která oprávnění mají uživatelé měnit data. Při doručování nových nebo změněných položek sdílené složky jsou položky označeny jako "nepřečtené." "Nepřečtené" počet zvyšuje pro danou složku. Navíc se zobrazí počet v tučné zobrazení složky.

V závislosti na úrovni oprávnění, která je přiřazena k členu jsou změny, které provádí člen odesílány vlastníka a zbývající členy. Všechny konflikty jsou vyřešeny vlastníka. Změny provedené v vlastníka složky nebo ve složce člena jsou identifikovány. Aktualizace jsou odesílány automaticky v okamžiku, je označen v dialogovém okně sdílení složky.

Poznámka: Člen může vynutit aktualizaci odesílány okamžitě klepnutím na příkaz Aktualizace nyní odeslat v dialogovém okně sdílení.

Jak používat funkci síťové složky

Chcete-li použít funkci síťové složky, musíte přidat součást síťové složky, sdílení požadovaných složek a přiřaďte požadovaná oprávnění pro členy.

Jak přidat součást síťové složky

Přidat součást Outlook, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Nastavení a klepněte na položku Ovládací panely.
 2. Poklepejte na panel Přidat nebo odebrat programy.
 3. Klepněte na položku Microsoft Office 2000 a potom klepněte na tlačítko Přidat nebo odebrat.
 4. Klepněte na tlačítko Přidat či odebrat funkce.
 5. Rozbalte položku Microsoft Outlook pro Windows.
 6. Klepnutím na ikonu Síťové složky a potom na příkaz Spustit Z tohoto počítače.
 7. Klepněte na tlačítko Aktualizovat a po dokončení instalačního programu klepněte na tlačítko OK.

Jak sdílet složku

Sdílet složku, postupujte takto:
 1. V aplikaci Outlook klepněte na složku sdílet.
 2. V nabídce soubor přejděte na příkaz sdílet a potom klepněte na příkaz Tuto složku.
 3. Klepněte na tlačítko Další a potom klepněte na tlačítko Přidat přidejte jeden nebo více členů z kontaktů, z osobního adresáře nebo z jiného zdroje.
 4. Vyberte každý nový člen, klepněte na tlačítko oprávnění a klepněte na tlačítko Nastavit úroveň oprávnění, které chcete. Klepněte na tlačítko OK a potom klepněte na tlačítko Další.
 5. Přidat jako příslušný popis. Tento popis bude odeslán nový člen nebo členy, kterému jste právě přidali. Klepněte na tlačítko Další, klepněte na tlačítko Dokončit a potom klepněte na tlačítko OK.

Jak přiřadit požadovaná oprávnění pro členy

Přiřaďte požadovaná oprávnění pro členy, postupujte takto:
 1. V aplikaci Outlook v seznamu složek vyberte složku, pro které chcete přiřadit oprávnění členů.
 2. V nabídce soubor přejděte na příkaz sdílet a potom klepněte na příkaz Tuto složku.
 3. Pokud chcete ukončit sdílení této složky, klepněte na tlačítko Ukončit sdílení této složky a klepněte na tlačítko Ano.

  Pokud chcete změnit oprávnění této složky, klepněte na tlačítko Další.
 4. Vyberte oprávnění členů, které chcete změnit, klepněte na tlačítko oprávnění a potom vyberte oprávnění, která chcete. Klepněte na tlačítko OK a potom klepněte na tlačítko Další.
 5. Popis podle potřeby změnit. Tento popis bude odeslán na člena, jejíž oprávnění právě změnili. Klepněte na tlačítko Další, klepněte na tlačítko Dokončit a potom klepněte na tlačítko OK.

Nelze sdílet složky

Sdílení výchozí složky Doručená poštovní schránky Microsoft Exchange Server nelze použít funkci síťové složky. Také nelze sdílet složky umístěné na počítači se systémem Exchange Server.

Sdílet složku Doručená pošta nebo složku, která je umístěna v počítači Exchange Server zaznamenat následující příznaky:
 • Pošty nalepeném v do místní fronty pro doručení.
 • Odchozí pošta Internetu doručena. Nejsou doručovány příchozí a interní poštu. Však jsou generovány žádné zprávy nedoručení (NDR).
 • Proces Store.exe používá 50 % nebo více prostředky.
Navíc může být v protokolu aplikace zaznamenány následující události:

ID události: 1033
Zdroj události: MSExchangeIS Mailbox
Popis: Pravidlo (#NET složek #) s pořadovým číslem 0 je právě ignorován, protože je zakázán. Rozlišující název vlastnící poštovní schránky je User_Name. Databáze "First Storage Group\Mailbox úložiště (Server_Name)".

ID události: 8206
Zdroj události: EXCDO
Popis: Calendaring agent při ukládání události se nezdařila s kódem chyby 0x80150856.

Odkazy

Další informace o odstraňování chyb síťové složky klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
229962Popis odstraňování chyb síťové složky v aplikaci Outlook 2000

Vlastnosti

ID článku: 195867 - Poslední aktualizace: 7. května 2007 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook 2000
Klíčová slova: 
kbmt kbfunctions kbsetup kbhowto kbusage KB195867 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:195867

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com