OL2000: (CW) nasıl yapılır: Faks günlüğe kaydetme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 195901 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.


Not: şirket ile çalışma grubu diğer bir seçenek Outlook'u yüklediyseniz bu yordamlar geçerlidir. Bu seçenek, ileti uygulama programı arabirimi (MAPI) hizmetlerini sağlar. Yükleme türünüzü belirlemek için <a0></a0>, Yardım menüsünde Microsoft Outlook hakkında'yı tıklatın. Microsoft Outlook'ta hakkında şirket Workgroup yüklemesi varsa, "Şirket" görmelisiniz.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Microsoft Outlook Günlük faksları otomatik olarak kaydetmez. Ancak, bu e-posta iletisi kullanarak benzetimini yapabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

E-posta iletisine faks günlüğe kaydetmeyi kullanmak için aşağıdaki adımları izleyin:

  1. Araçlar menüsünden Seçenekler'i tıklatın.
  2. Günlük Seçenekleri'ni tıklatın. "Bu öğeleri otomatik olarak Kaydet" listelerinde, e-posta iletisini seçin.
  3. Için bu kişiler listesinde Tamam'ı tıklatın ve günlük için istediğiniz kişilerin adlarını seçin. Yeniden Tamam'ı tıklatın.
  4. Outlook Çubuğu'nda <a2>Gelen Kutusu</a2> simgesini tıklatın.
  5. Eylemler menüsünden, yeni posta iletisi'ni tıklatın.
  6. Seçeneğini tıklatın. Kimden adları Göster listesinde ilgili kişileri seçmek için tıklatın.
  7. Adları Seç iletişim kutusunda, Kime'yi tıklatın. Kimden adları Göster listesinde ilgili kişileri seçmek için tıklatın.
  8. Alıcının adı, soldaki listeden seçmek için tıklatın. "(Iş faks)" içeren bir ad seçin ve ardından'yı tıklatın, emin olun. Ad, sağdaki ileti alıcıları</a1> listesine eklenecektir. Tamam'ı tıklatın.
  9. Iletinin gövdesinde, faks, göndermek istediğiniz tüm ekleri ekler ve ardından Gönder'i tıklatın, istediğiniz bilgileri yazın.
Faks, e-posta iletisi olarak şimdi günlükte görüntülenir.

Referanslar

Günlüğe kaydetme hakkında daha fazla bilgi için Yardım menüsünde Microsoft Outlook Yardımı'nı tıklatın, Office Yardımcısı'na veya Yanıt Sihirbazı ' "Günlük" yazın ve sonra döndürülen konuları görüntülemek için Ara'yı tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 195901 - Last Review: 9 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2000
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhowto KB195901 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:195901

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com