Ignoruje rezervace DHCP Server Service Pack 4

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 195932 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

DHCP server má rezervace adresy IP, které jsou mimo obor DHCP. Po použití aktualizací Service Pack 4 klienti, které odpovídají tyto rezervace již přijímat adresy ze serveru.

Příčina

Service Pack 4 vydání zahrnuje několik oprav zlepšování kvality opravit známé problémy Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP). Jedna byla kontrola databáze neplatné záznamy, které obsahují z adresy IP oboru. Bohužel to také zahrnuje "mimo obor" rezervací, které jsou právní.

Řešení

Tento problém vyřešíte získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition nebo aktualizace jednotlivých softwaru. Informace o získání nejnovější aktualizace service pack přejděte na:
Informace o získání aktualizace jednotlivých softwaru obraťte se na služby podpory produktů. Úplný seznam telefonních čísel technické podpory společnosti a informace o cenách technické podpory přejděte na následující adresu v Internetu:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT verze 4.0 a Windows NT 4.0, Terminal Server Edition Service Pack 5.

Další informace

Další informace o změnách DHCP Service Pack 4 naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:

184693DNS, DHCP nebo WINS poznámky verzi pro aktualizaci Windows NT 4.0 SP4

196066Omezení vytváření rezervace DHCP

Vlastnosti

ID článku: 195932 - Poslední aktualizace: 22. února 2007 - Revize: 1.7
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition Service Pack 4
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB195932 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:195932

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com