Aşırı ağ yeniden gönderilirken CSNW çalıştırma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 196051 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
ÖNEMLI: Bu makale kayıt defterini değiştirmeyle ilgili bilgiler içermektedir. Kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklediğinizden ve bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini geri nasıl yükleyeceğinizi anladığınızdan emin olun. Kayıt defterini yedekleme, geri yükleme ve düzenleme ile ilgili bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
256986Microsoft Windows Kayıt Defteri'nin Açıklaması
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Istemci Hizmetleri için NetWare (CSNW), bir 110 ms NCP paketinde yeniden. Yeniden Aktarım'ın 110 ms onay sayısı duyurulmamış 2 olan ağ ortaya çıkar.

Neden

Windows NT, NetWare yönlendirme pakette yuvarlak gezi bir sürede TickCount kullanır. Gerçekte, TickCount sayıdır zaman dilimleri uzak hedefe ulaşmak için bir paket alıyor. Bir onay bir sixteenth biri TL'ye eşittir. Çıkış onay, Windows NT tarafından ne zaman bir yanıt almadığı için bir paket yeniden hesaplamak için kullanılır.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, tek bir yazılım güncelleştirmesi ya da Windows NT 4.0 için en son hizmet paketini edinin. En son hizmet paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için lütfen gidin:
Tek bir yazılım güncelleştirmesi'ni edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının ve destek ücretleriyle ilgili bilgi tam listesi için lütfen, World Wide Web'de aşağıdaki adrese gidin:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Durum

Microsoft bu sorunun, Windows NT sürüm 4.0 olarak onaylamıştır.Bu sorun, ilk olarak Windows NT sürüm 4. 0 ' düzeltilmiştir Service Pack 5.

Daha fazla bilgi

Tunable parametre CSNW istemcisindeki onay sayısını artırmak bu kullanıcı için eklenmiştir. Bu parametre, belirtilen bir kullanıcı ekleyeceksiniz ticks onay için bir istemcide sayma. Bu kullanıcı için tüm onay bir sistemde sayar değeri eklenir belirttiniz. Bu, bir paket yeniden Windows NT için geçecek süreyi uzatmış olursunuz.

UYARı: Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni yanlış kullanırsanız, işletim sisteminizi yeniden yüklemenizi gerektirebilecek ciddi sorunlara neden olabilir. Microsoft, Kayıt Defteri Düzenleyicisi yanlış kullanımından kaynaklanan sorunları çözebileceğinizi garanti edemez. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır.


  1. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni başlatın ve aşağıdaki alt anahtara gidin:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services \NwRdr\Paramete
  2. Anahtar Ekle Düzenle menüsünden seçin ve aşağıdaki bilgileri kullanın:
    Value Name: TickCountModifier Data Type: REG_DWORD Value: 1 to 255 Value that the tickcounts should be increased

Özellikler

Makale numarası: 196051 - Last Review: 9 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 1.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB196051 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:196051

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com