INFO: Proč konflikt adresářů jsou vytvořeny během kódu stažení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 196150 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Existují určité situace při stahování kódu (obvykle spojené s instalace ovládacího prvku ActiveX v tagu <object> ) kde Konflikt podadresář je vytvořen ve složce Downloaded Program Files. Po vytvoření, adresář konflikt použit jako cíl adresář pro instalaci souboru. </object>

Další informace

Aplikace Internet Explorer provede následující kontroly všech stažených souborů které jsou spojeny s ovládacím prvkem ActiveX (v podstatě, všechny soubory uvedené v oddíl [Add.Code]):
  1. Soubor se stejným názvem je již v Downloaded Program Files?
  2. Je jiný identifikátor CLSID hlavní součást (z <object> tag) od dříve nainstalované součásti, která způsobila stažení tohoto souboru. </object>
  3. Jeden z následujících:
    • Samotný soubor nemá žádný identifikátor CLSID.
    • Samotný soubor má hlavní CLSID, ale je odlišná od identifikátoru CLSID souboru, který již byl v Downloaded Program Files.
Je-li odpověď na všechny tři otázky Ano pro libovolný jeden soubor jedinečné podadresář je vytvořen s názvem CONFLICT.x, kde .x je jedinečné číslo. Všechny soubory v oddílech [Add.Code], které byly potomkem v Složky stažené soubory programů jsou nainstalovány v adresáři konflikt.

Vlastnosti

ID článku: 196150 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Explorer 4.01 Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbdownload kbinetdev kbinfo kbmt KB196150 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:196150
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com