BILGI: Kod sırasında CONFLICT dizinleri oluşturulur (Bu neden yükle

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 196150 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Olduğu durumlarda, Downloaded Program Files klasöründe bir çakışma alt oluşturulduğu (bir <object>etiketinde başvuruda bulunulan bir ActiveX denetimi yükleme ile genellikle ilişkilendirilmiş) karşıdan yükleme kodu belirli. Çakışma dizin oluşturulduktan sonra hedef dizini olarak dosya yükleme için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Internet Explorer bir ActiveX denetimi ([Add.Code] bölümünde listelenen temel olarak, tüm dosyaları) ile ilişkili tüm dosyalarda karşıdan yüklenen aşağıdaki gerçekleştirmez:
 1. Aynı adlı bir dosya zaten Downloaded Program Files mi?
 2. (Gelen <object>etiketi) ana bileşenin CLSID, önceden yüklenmiş bileşeninin bu dosyanın karşıdan yükleme neden farklıdır.
 3. Aşağıdakilerden biridir:
  • Dosyanın kendisi hiçbir CLSID vardır.
  • Dosyanın kendisi için ana CLSID olsa da, Downloaded Program Files var olan dosyanın CLSID farklıdır.
Benzersiz bir alt dizin, herhangi bir dosya için üç olan tüm soruların yanıtı Evet ise, burada .x benzersiz bir sayıdır, adlandırılmış CONFLICT.x oluşturulur. [Add.Code] bölümlerinde Downloaded Program Files klasöründe görünür beklenen tüm dosyaları çakışma dizinine yüklenir.

Özellikler

Makale numarası: 196150 - Last Review: 16 Mart 2005 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Internet Explorer 4.0 128-Bit Edition
 • Microsoft Internet Explorer 4.01 Service Pack 2
 • Microsoft Internet Explorer 4.01 Service Pack 1
 • Microsoft Internet Explorer 5.5
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbdownload kbinetdev kbinfo KB196150 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:196150
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com