OL2000: Nelze replikovat panel aplikace Outlook

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 196346 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Panel aplikace Outlook nemůže replikovat z jednoho uživatele systému do jiného. Správce sítě může například chcete automatizovat proces nastavení standardní panel Outlook, která se skládá z Doručená pošta, kontakty, úkoly a různých veřejných složek pro všechny uživatele v rámci společnosti.

Příčina

Informace v jednotlivých panel Outlook je jedinečné konfigurace pošty uživatele. Je žádná možnost replikaci panelu aplikace Outlook.

Další informace

Panel aplikace Outlook je umístěn ve složce Windows uživatele v souboru .FAV. Každý uživatel .FAV souboru je jedinečné konfigurace pošty daného uživatele, takže tento soubor nebude fungovat zkopírovány z jednoho systému. Zástupci panelu Outlook vyhledat konkrétní podpis při pokusu o připojení "Doručené" nebo "Odeslané položky." Protože každá osobní složka souborů (PST), Microsoft server Mailbox nebo jiné položky složky má jedinečný podpis pomocí stejného panelu Outlook soubor zástupce fungovat v počítači druhého uživatele. Tato funkce umožňuje Outlook udržování integrity cíle zástupce.

Vlastnosti

ID článku: 196346 - Poslední aktualizace: 13. února 2014 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2000
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB196346 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:196346

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com