OL2000: Outlook çubuğunu çoğaltma (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 196346 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Outlook Çubuğu için başka bir bir kullanıcının sistemden çoğaltamıyor. Örneğin, bir ağ yöneticisi, gelen kutusu, kişiler, görevler ve şirket içindeki tüm kullanıcılar için çeşitli ortak klasörleri içeren standart bir Outlook Çubuğu kurma işlemini otomatikleştirmek isteyebilirsiniz.

Neden

Bilgi çubuğu her kullanıcının posta yapılandırması için benzersizdir. Outlook çubuğunu çoğaltma seçeneği vardır.

Daha fazla bilgi

Outlook Çubuğu, kullanıcının bir .FAV dosyası Windows klasöründe bulunur. Her kullanıcının .FAV dosyası; bu nedenle, bu dosya, bir sistemden diğerine kopyaladıysanız çalışmayacak kullanıcının posta yapılandırması için benzersizdir. "Gelen kutusu" veya "Gönderilmiş öğeler" bağlanmaya çalışırken, Outlook Çubuğu kısayolları için özel imza bakın Her kişisel klasör dosyası (PST) için Microsoft sunucu posta kutusu veya başka bir maddenin klasöre kısayol dosyasının ikinci bir kullanıcının bilgisayarda çalışmayacak aynı Outlook çubuğunu kullanarak, benzersiz bir imza var. Bu özellik, Outlook kısayolu hedefleri bütünlüğünü korumak izin verir.

Özellikler

Makale numarası: 196346 - Last Review: 6 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2000
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB196346 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:196346

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com