Значення за промовчанням DNS SOA не Є настроюється

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 196432 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
ВАЖЛИВО: Ця стаття містить відомості про внесення змін до реєстру. Перед зміненням реєстру, не забудьте архівувати та переконайтеся, що ви будете спроможні відновити реєстр у разі виникнення проблеми. Щоб отримати відомості про архівувати, відновлення та редагування реєстру клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
256986 Опис реєстру Microsoft Windows
Розгорнути все | Згорнути все

ОЗНАКИ

Неможливо змінити такі за промовчанням DNS почати влада Значення (SOA):

 • Серійний номер
 • мінімальний TTL
 • Термін інтерактивні елементи таймер
 • Повторити спробу таймер
 • Оновити таймер
Для отримання додаткової інформації будь ласка, перегляньте наступні статті в корпорації Майкрософт База знань:

163971Структура запис А DNS SOA

РОЗВ'ЯЗАНН

Щоб вирішити цю проблему, отримайте найновіший пакет оновлень для Windows NT 4.0 або оновлення окремих програмного забезпечення. За інформацією про отримання найновішого пакета оновлень будь ласка, зверніться до:
 • 152734 як отримати найновіший пакет оновлень для windows nt 4.0
За інформацією про отримання оновлення окремих програмного забезпечення зверніться до представник служби підтримки клієнтів продуктів корпорації Майкрософт. Повний список телефонів представник служби підтримки клієнтів продуктів корпорації Майкрософт та інформація про технічної підтримки перейдіть на наступну адресу в Інтернеті:
http://support.Microsoft.com/default.aspx?scid=FH;EN-US;CNTACTMS

СТАН

Microsoft має підтвердили це проблеми у Windows NT версії 4.0. Цю проблему було усунуто починаючи з Windows NT версії 4.0 5 пакет послуг.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Деякі організації, відповідає за реєстрація події доменних імен DNS, попит конкретні DNS SOA значення для сценарій виконання при реєстрація події доменів DNS. Це Переконайтеся, що ці значення адаптувати добре до вимог Інтернету.

Нижче наведено приклад цінностей, які були запитані один з Ці організації:

 • серійний номер має формат YYYYMMDDxx
 • мінімальний TTL повинні вписуватися діапазон 40000-345600
 • Термін інтерактивні елементи таймер повинні вписуватися в 604800-360000 діапазон
 • Повторіть спробу таймер чи повинні вписуватися в діапазоні 1800-28800
 • оновити таймер повинні вписуватися в діапазоні 10000-86400
Зміна цих значень через DNS адміністратора є можливим, але дуже праці- інтенсивної, створюючи багато зон. Тому такі реєстру запис А бізнес-партнера були зроблені, щоб зробити ці значення настроюється для всіх зон, які створюються.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Якщо неправильне сценарій виконання редактора реєстру може спричинити серйозні неполадки, які можуть викликати необхідність переустановити операційну систему. Microsoft не може гарантувати Вирішення проблем, які в результаті неправильного редагування реєстру. Ви працюєте з редактором реєстру на власний ризик.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\DNS\Parameters ForceSoaSerial (типу REG_DWORD) ForceSoaMinimumTtl (типу REG_DWORD) ForceSoaRefresh (типу REG_DWORD) ForceSoaRetry (типу REG_DWORD) ForceSoaExpire (типу REG_DWORD)


Примітка: Не забудьте Натисніть кнопку десяткової редактор реєстру, коли введення значень.
Ці розділи реєстру:

 • Перезаписувати відповідні значення SOA кожна основна зона, яка завантажує на комп’ютер-зразок.
 • Як значення за промовчанням для будь-якої нової зони написав
За допомогою цих записів реєстру буде заблокувати значення; їх змінення через інструмент адміністрування DNS є ще можливо, але на до наступного перезавантаження DNS-сервер, ці SOA цінності переписати, з вище реєстру запис А бізнес-партнера.

Примітка: ForceSoaSerial слід використовувати лише для цілей реєстрація події як описано вище. Після реєстрація події, цей ключ слід видалити для забезпечення нормальний порядковий номер функції. Якщо цей розділ не видаляється, на кожен Перезавантаження сервера DNS, серійний номер скидається, використовуючи в ForceSoaSerial значення.

Властивості

Номер статті: 196432 - Востаннє переглянуто: 12 червня 2012 р. - Редакція: 3.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Ключові слова: 
kbhotfixserver kbbug kbfix kbqfe kbmt KB196432 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 196432

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com