Jak nastavit formulářů pro e-mail IIS FrontPage 2000 a FrontPage 2002

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 196489 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Microsoft FrontPage 98 verzi tohoto článku naleznete 174406.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Microsoft FrontPage 2000 a Microsoft FrontPage 2002 podporují odesílání výsledků formuláře v e-mailu. Chcete-li to provést v Internetové informační server (IIS), musíte nakonfigurovat formulář odeslat výsledky e-mailu a konfigurovat Microsoft FrontPage Server Extensions doručit e-mailu přenosu e-mailu. Tento článek popisuje, jak nastavit formulářů FrontPage 2000 a FrontPage 2002 e-mail IIS.

Další informace

Definovat formuláře

 1. V aplikaci FrontPage 2000 nebo v aplikaci FrontPage 2002 otevřete stránku, klepněte pravým tlačítkem myši na formulář (uvnitř přerušované ohraničení) a potom klepněte na příkaz Vlastnosti formuláře.
 2. V poli E-mail adresa zadejte e-mailovou adresu.
 3. Klepněte na tlačítko OK.
 4. V nabídce soubor klepněte na tlačítko Uložit.

Nastavit přenosu e-mailu

Odeslat výsledky formuláře hostitele e-mailu, FrontPage Server Extensions vyžadují server Simple Mail Transfer Protocol (SMTP). Serverových rozšíření nepodporují libovolného formuláře softwaru e-mailového serveru.

Odeslat e-mail z IIS nakonfigurujte FrontPage Server Extensions v konzole pro správu FrontPage na serveru Microsoft WINDOWSNT službou IIS k doručení pošty přenosu e-mailu. Postupujte takto:
 1. V Průzkumníkovi Windows otevřete konzola Microsoft Management Console.

  Ve výchozím nastavení je tento soubor umístěn v následující složce:
  C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Web Server Extensions\40\bin\fpmmc.msc
 2. V konzola Microsoft Management Console rozbalte serverových rozšíření.
 3. Klepněte pravým tlačítkem myši na složku, která má název počítače, klepněte na příkaz Vlastnosti a potom klepněte na kartu Server Extensions.
 4. V části Možnosti klepněte na tlačítko Nastavení.
 5. Do pole server WWW poštovní adresa zadejte e-mailovou adresu, která chcete zobrazit v řádku od e-mailové zprávy odeslané komponentou výsledky formuláře.
 6. Klepněte dvakrát na tlačítko OK.
 7. V nabídce Konzola klepněte na příkaz Konec.
Poznámka: Pokud pomocí Správce služeb Internet (ISM) z Microsoft Windows NT 4.0 Option Pack nainstalovat FrontPage Server Extensions, musíte nakonfigurovat přenos pošty ve stejné konzola Microsoft Management Console. K tomu otevřete vlastnosti serveru, klepněte na kartu Rozšíření serveru a postupujte podle kroků 3 až 7 v části "Nastavení přenosu e-mailu".

Pro přenos pracovat musíte použít stejné rozhraní (konzola Microsoft Management Console), který jste použili nainstalovat rozšíření.

Možné chybové zprávy

Pokud hostitel SMTP je přítomen, když formulář vytvořen, ale hostitel SMTP je později odebrána (a formuláře není změněna od potom), zobrazí se následující chybová zpráva na výchozí stránce vrácený formuláře při odeslání formuláře:
Při FrontPage.

Uživatel: Please ohlásit podrobnosti webového serveru tento server.
Správce webu: Please naleznete v protokolu událostí aplikace na serveru Další podrobnosti.
V protokolu událostí aplikace je spuštěna rozšíření FrontPage server je zaznamenána následující událost:
Událost 160005 chybná odpověď ze serveru SMTP
Pokud e-mailu není nakonfigurováno, při vytvoření formuláře, obdržíte následující chybovou zprávu z FrontPage 2000 nebo z aplikace FrontPage 2002:
FrontPage Server Extensions není nakonfigurováno odesílání e-mailů. Prosím pokynů 'Nastavení možnosti svůj E-mail Windows' nebo 'Nastavení možnosti E-mail na UNIX' Server Extensions Resource Kit v přímé správce systému nebo poskytovatele služeb Internetu.

Chcete příjemce e-mailu odebrat? (Ano nebo Ne)
Pokud zvolíte odebrat příjemce e-mailu a rozšíření nejsou správně nakonfigurovány při vyplnění a odeslání formuláře aktualizována ale nezobrazí obrázek pozadí (Pokud již existuje) a řádek adresy v prohlížeči je změněn z tohoto formuláře:
http://WebServerURL/YourSubWeb/formtoemail2.htm
na jednu z následujících akcí:
 • Na webovém serveru UNIX:
  http://WebServerURL/YourSubWeb/_vti_bin/SHTML.exe/formtoemail2.htm
 • Na webovém serveru Microsoft Windows:
  http://WebServerURL/YourSubWeb/_vti_bin/SHTML.dll/formtoemail2.htm
K této chybě dochází, když nutné konfigurace problém s všechny dynamické run-time komponenty v aplikaci FrontPage 2000 a v aplikaci FrontPage 2002.

Pokud je nakonfigurován formuláře uložit výsledky do souboru nebo odeslat e-mailové současně a FrontPage Server Extensions nejsou konfigurovány pro zpracování e-mailů, je vytvořen soubor bajt 0. Neobsahuje žádná data, obdržíte chybovou zprávu a není odeslán pošty.

Odkazy

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
310931Jak najít FrontPage 2000 Server Extensions Resource Kit (SERK)

Vlastnosti

ID článku: 196489 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft FrontPage 2000 Standard Edition
 • Microsoft FrontPage 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbwebserver kbwebpublishing kbsavefile kbmmc kbforms kbemail kberrmsg kbopenfile kbinfo KB196489 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:196489

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com