Як керувати файлами особистих папок Outlook (ІМО)

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 196492 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Примітка Ці процедури застосовуються, лише якщо інстальовано Outlook з параметром лише пошта Інтернету ". Щоб визначити тип установки, натисніть кнопку Про Microsoft Outlook на в Допомога меню. Якщо не потрібно лише пошта Інтернету інстальовано, ви побачите "Лише пошта Інтернету".

Інформація про відмінності між Microsoft Outlook і Microsoft Outlook Express клієнтів електронна пошта клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
257824 OL2000: Відмінності між Outlook та Outlook Express
Ця стаття є поєднанням таких раніше опублікованих статей: 184817, 196492, 181620 і 205229


Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

Ця стаття описує як створити архівувати даних, створену в Microsoft Outlook. Ці дані включають повідомлень електронна пошта, контактів, зустрічей, завдань, нотаток, і записів у щоденнику.

У цій статті розглядаються такі теми:
 • Як зробити архівувати файлів особистих папок (. PST)
 • Експорт даних PST-файлу
 • Імпорт даних PST-файлу
 • Як автоматизувати підтримки PST-файлів за допомогою програми архівування особистих папок
 • Як створити архівувати файлів параметрів Outlook
 • Як експортувати та імпортувати правила
 • Як керувати PST-файли
Під Вільний час резервного копіювання даних, створених в Outlook, можна відновити дані, якщо вона коли-небудь втрачені або пошкоджені через збій обладнання або іншої непередбаченої. Ви можете також передачі даних на іншому жорсткому диску на тому самому або на іншому комп'ютері, архівувати дані з вихідного жорсткого диска та потім відновити його на новий жорсткий дублювання диска у.

Додаткові відомості

Відео: Як керувати вашими файлами особистих папок Outlook (PST)

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets video1
UUID =9a50d56e-1432-461b-86fe-fefd4da86604 VideoUrl =http://AKA.MS/qjmwrw
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets video2


Як зробити архівувати файлів особистих папок (. PST)

Дані Outlook зберігаються в PST-файлу, створеного під Вільний час настроювання облікового запису пошти. особиста папка за промовчанням ім'я буде відображатися на ці файли у списку папок Outlook. Якщо ви використовуєте ім'я за промовчанням, список папок запис А читає "Outlook сьогодні- особиста папка." Ви можете налаштувати ці дисплеї імена.

Для архівування всього PST-файлу, виконайте такі дії:
 1. Запустіть Outlook. Знайдіть PST-файл, де зберігаються елементи Outlook, клацніть правою кнопкою миші Outlook сьогодні у в список папокі натисніть кнопку Властивості ім'я папки у контекстному меню. Зверніть увагу, що ім'я папки Це коротке ім'я поточного файлу PST. Натисніть кнопку Розширений.
 2. У в Шлях полі, Укажіть розташування PST-файлу. У Microsoft Windows за промовчанням шлях до PST-файлу виглядає наступним чином:
  C:\Windows\Application Data\Microsoft\Outlook\Outlook.pst
  Шлях, які ви бачите в Шлях поля можуть бути різними на комп ' ютері. PST-файл можна зберігати будь-де на жорсткому диску. Якщо ви визначили інших файлів. PST для онлайнове пул носіїв елементів Outlook, і потрібно їх резервні копії, використовуйте ту ж процедуру знайти шлях кожного PST-файлу.

  Натисніть кнопку Скасувати два рази, щоб закрити діалогові вікна.
 3. На в Файл меню, натисніть Вихід Щоб вийти з Outlook.
 4. Зробіть копію файлу, що ви що записали в кроці 2. Для отримання додаткових відомостей про те, як виконати це завдання в Windows, у Windows відображається надруковані документації або онлайнова довідка. Якщо ви використовуєте програми резервного копіювання, документації його метод, який слід використати, щоб включити PST-файл у ваш набір архіву.
На особиста папка діалогове вікно у кроці 2 дозволяє виконувати інші операції на PST-файлу. Наприклад, ви можете налаштувати підпис PST-файл, редагування імені. Крім того, можна натиснути кнопку Стискання особистих папок Щоб зменшити розмір файлу PST.

Якщо ви коли-небудь відновлення PST-файл зі знімного носія, наприклад, на дискету, компакт-Диска чи іншого носія, копіювати архівувати файлів, створеного на попередніх кроках. За допомогою контура, що ви записали в кроці 2 слід копіювати архівувати PST-файл зі знімного носія на жорсткому диску.

Експорт даних PST-файлу

Щоб експортувати окрему каталог вхідних повідомлень Outlook, наприклад каталог вхідних повідомлень Контакти або в папці календаря, виконайте такі дії:
 1. На в Файл меню, натисніть Імпорт і експорт.
 2. Натисніть кнопку Експорт до файлуі натисніть кнопку Наступний.
 3. У Створити файл такого типу натисніть кнопку Файл особистих папок (PST)і натисніть кнопку Наступний.
 4. У Виберіть каталог вхідних повідомлень для експорту, клацніть каталог вхідних повідомлень, яку потрібно експортувати. Клацніть, щоб вибрати Включити вкладені папки Якщо це застосовується і натисніть кнопку Наступний.
 5. У Зберегти експортований файл як, натисніть кнопку Огляд Виберіть розташування PST-файлу для отримання даних, які потрібно експортувати. Або, введіть шлях та ім'я а потім натисніть кнопку Закінчити.

Імпорт даних PST-файлу

Щоб імпортувати PST-файлу в Outlook, виконайте такі дії:
 1. На в Файл меню, натисніть Імпорт і експорт.
 2. Натисніть кнопку Імпорт з іншої програми або файлуі натисніть кнопку Наступний.
 3. У Виберіть тип файлу для імпорту, натисніть кнопку Файл особистих папок (PST)і натисніть кнопку Наступний.
 4. У Файл для імпорту, натисніть кнопку Огляд Знайдіть PST-файл, який потрібно імпортувати і натисніть кнопку Наступний. Якщо ви знаєте, шлях, введіть його в полі.
 5. У Виберіть каталог вхідних повідомлень для імпорту з, виберіть каталог вхідних повідомлень, яка містить дані, які потрібно імпортувати.

  Якщо папка містить підпапки, потрібно включити цю даних у процесі імпортування, натисніть вибрати в Включити вкладені папки прапорець. Якщо вибраній папці призначення для імпортування, натисніть кнопку Імпортувати до поточної папки. В іншому випадку, натисніть кнопку Імпортувати до тієї самої папки. Це створює відповідні елементи в папці призначення, який ви виберете.
 6. Натисніть кнопку Закінчити.

Як автоматизувати підтримки PST-файлів за допомогою програми архівування особистих папок

Microsoft випустила утиліту для автоматизації резервного PST-файлу. Отримати утиліту, відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://www.Microsoft.com/Downloads/Details.aspx?FamilyID=8b081f3a-b7d0-4b16-b8af-5a6322f4fd01&DisplayLang=EN
Щоб отримати додаткові відомості про програму архівування особистих папок клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
238782Як для резервного копіювання файлів особистих папок в Outlook 2000 та Outlook 2003

Як створити архівувати файлів параметрів Outlook

Якщо змінено параметри, які необхідно реплікувати на інший комп’ютер-зразок, на якому інстальовано Outlook, ви можете включити такі файли резервної копії:
 • Outcmd.dat - у цьому файлі зберігаються параметри панелі інструментів і меню.
 • Ім'я профілю.fav - це файл уподобань, який містить параметри панелі Outlook.
 • Ім'я профілю. htm - файл зберігається автопідписів HTML.
 • Ім'я профілю.RTF - цей файл зберігає автопідписів формату форматованого тексту.
 • Ім'я профілю. txt - файл зберігає у форматі звичайного тексту автопідписів.

  Примітка Якщо як редактор електронна пошта використовується Microsoft Word, підписи зберігаються у файлі Normal. dot як запис А бізнес-партнера автотексту. Ви повинні також створити резервні файл Normal. dot.
До властивостей структури папки відносяться фільтри, описи, форми та подання елементів, інтегровані в папки, на якому їх було створено. Під Вільний час експорту елементів з одного PST-файлу до іншого властивості структури не зберігаються. Створити архівувати цієї інформації, перегляньте тему "Копіювання динамічний макет папки" в Microsoft Office Outlook допоможуть.

Примітка Утиліта архівування особистих папок не архівувати цих файлів параметрів.

Як експортувати та імпортувати правила

Правила майстра правил можна архівувати документи шляхом експортування файлів для подальшого сценарій виконання. Експорт правил, виконайте такі дії:
 1. На в Інструменти меню, натисніть Майстер правил.
 2. Натисніть кнопку Параметри.
 3. Натисніть кнопку Експорта потім вкажіть ім'я файлу для експортованих правил. Файл використовує розширення імені файлу .rwz.
Щоб імпортувати попередньо визначених правил, виконайте такі дії:
 1. На панелі Outlook натисніть кнопку «Вхідні».
 2. На в Інструменти меню, натисніть Майстер правил.
 3. Натисніть кнопку Параметри.
 4. Натисніть кнопку Імпортувати правила.
 5. У в Ім'я файлу поля, введіть шлях та ім'я файлу, де проживають існуючі правила. За промовчанням правила зберігаються у файлі, який має розширенням RWZ ім'я файлу.
 6. Натисніть кнопку Відкрити.
Щоб отримати додаткові відомості про те, як Імпорт і експорт правил, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
196206Як імпортувати наявні правила в майстрі правил

Як керувати PST-файли

У цьому розділі описано деякі альтернативні методи резервного копіювання та копіювання методи.

Копіювання PST-файлу

Ви можете використовувати PST-файл і скопіювати його з одного комп'ютера на інший. Однак, PST-файлу може бути дуже великою. Тому PST-файл може бути занадто великий для копіювання на дискету. У цьому випадку використайте резервного копіювання Windows або інша програма для резервного копіювання, пристрій читання компакт-дисків або DVD-диска або мережного підключення.

Копіювання окремих папок, таких як папки програма-календар, контакти папки і той папці завдань

Великі PST-файл зазвичай викликані протокол IMAP, які зберігаються в каталог вхідних повідомлень Вхідні», у видалені, в інших поштових папках. Надати спільний доступ лише до календаря, контактів і завдань без спільного доступу до папки пошти, виконайте такі інтерактивні елементи.

Примітка На обох комп'ютерах, які будуть обмінюватися інформацією файлу. PST, виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Визначити другого PST-файл:
  1. На в Файл меню виберіть точку Новіі натисніть кнопку Файл особистих папок (PST).
  2. Введіть унікальне ім'я для нового PST-файлу. Наприклад, введіть Shared.PSTі натисніть кнопку Створити.
  3. Тип a коротке ім'я, таких як Спільні папки, для PST-файлу а потім натисніть кнопку Гаразд.
  4. На в Файл меню, натисніть Вихід і закінчення сеансу Щоб вийти з Outlook.
 2. Копіювання існуючої календаря, контактів і завдань елементи до нових папок:
  1. На в подання елементів меню, натисніть список папок для відображення списку папок.

   Примітка Цей параметр може бути вже ввімкнуто.
  2. У в список папок, клацніть правою кнопкою миші свій старий програма-календар Папка а потім натисніть кнопку Копіювати програма-календар.
  3. У в Копіювати каталог вхідних повідомлень діалогове вікно, натисніть на особиста папка файл, який названо на крок 1 c і натисніть кнопку Гаразд.
  4. Повторюйте кроки з 2a і 2b папки контактів і папки завдань.

   Тепер ви повинні мати папки програма-календар, контакти папки та папки завдань у ваш новий Спільні папки файл.

   Важливо Перш ніж продовжити, переконайтеся, що ці нові папки містять елементи, які були у вихідних папок.
 3. Видаліть вміст старої папки програма-календар, контакти папки та папки завдання.

  Хоча видалення вмісту стару каталог вхідних повідомлень календаря, списку контактів і папки завдань залишає вас лише однобайтний набір символів папок для керування, це також означає, що ви не будете отримувати нагадування або автоматичне оновлення для елементів цих папок. Така поведінка виникає тому, що папки не містяться у вашій точці доставки за промовчанням.

  Такі інтерактивні елементи не є обов'язковими. Розглянути їх уважно, перш ніж продовжити.
  1. Відкрийте стару каталог вхідних повідомлень програма-календар і натисніть кнопку Активні зустрічі у в Поточне подання елементів вікно.
  2. На в Редагувати меню, натисніть Виділити все.
  3. Клацніть правою кнопкою вибрані елементи та виберіть Видалити.
  4. Відкрийте стару каталог вхідних повідомлень Контакти.
  5. На в Редагувати меню, натисніть Виділити все.
  6. Клацніть правою кнопкою вибрані елементи та виберіть Видалити.
  7. Відкрийте стару каталог вхідних повідомлень завдань.
  8. На в Редагувати меню, натисніть Виділити все.
  9. Клацніть правою кнопкою вибрані елементи та виберіть Видалити.
Тепер все ще повинні мати повідомлень, що доставляються до оригінального особиста папка встановити, в той Вільний час як програма-календар, контакти та завдання в нові спільні папки встановлюється. Цей новий набір спільні папки (Shared.pst) тепер може бути достатньо малі, щоб бути скопійовані на дублювання диска для транспорту між комп'ютерами.

Як поділитися об'єктів Microsoft Outlook за допомогою чистий папок

Існує обмежений спільного рішення, яке надається за допомогою функціональність чистий папок в Outlook 2000 або Outlook 98. комп’ютер-зразок має бути підключено за допомогою пошти Інтернету та має бути запущено Outlook. Параметр чистий папок не дозволяють поділитися весь PST-файл. Крім того, чистий папок обмежені 2 мегабайти (МБ) даних для кожної папки. Однак, може поділитися і синхронізувати контакти, програма-календар і завдання між двома комп'ютерами, які використовують чистий папок для обміну інформацією. Щоб отримати додаткові відомості про те, як використовувати чистий папок, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
195867Як налаштувати та використовувати чистий папок в Outlook 2000
Примітка Функціональність чистий папок недоступний, Outlook 2002 або Outlook 2003.

Посилання

Для отримання додаткових відомостей про копіювання файлів Пошук довідки Windows 95/98 Індекс для "копіювання, файлів або папок" для перегляду відповідні теми.

Властивості

Номер статті: 196492 - Востаннє переглянуто: 31 жовтня 2012 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 98 Standard Edition
Ключові слова: 
kbdownload kbhowto kbvideocontent kbmt KB196492 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 196492

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com