WD97: Araç çubuğu kopyalama değil kopyalama makrolar ilişkilendirilmiş.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 196541 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Başka bir şablondan kopyaladığınız araç çubuğundaki bir düğmeyi tıklatırsanız, düğme, hiçbir şey yapmaz ve yok bir ileti görüntülenir.

Neden

Ajanda'yı kullanarak başka bir şablondan bir araç çubuğu kopyaladığınız zaman, Word, araç çubuğu düğmeleri ile ilişkili makroları kopyalamaz. Yeni şablon içindeki bir düğmeyi tıklattığınızda, Word, düğmeyi gider ve onu bulamıyor makro arar.

Pratik Çözüm

Toplantıyı düzenleyen kişi, özgün şablonun makroları kopyalamak için kullanın.

Toplantıyı düzenleyen bir şablondan öğeleri başka bir şablonu başka bir belgeye bir belge veya şablon bir belgeye kopyalamak sağlar. Toplantıyı düzenleyen kişi, stilleri, makroları, araç çubukları ve otomatik metin olarak kopyalayabilirsiniz.

Toplantıyı düzenleyen kişi, Araçlar menüsünden kullanmak için <a0></a0>, makro'nun üzerine gelin, sonra da makrolar'ı tıklatın ve sonra Düzenleyici'yi tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 196541 - Last Review: 11 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Word 97 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbmacro kbnofix KB196541 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:196541

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com