Ako vytvoriť webové stránky pre Offline prezeranie

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 196646 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok popisuje sprístupniť pre offline prezeranie webových stránok pomocou programu Internet Explorer 5. Pri vytváraní webovej stránky k dispozícii v režime offline, môžete môžete si prečítať jeho obsah keď počítač nie je pripojený na Internet.

V nasledujúcich témach sú diskutované v tomto článku:
 • Sprístupnenie webovú stránku pre prezeranie offline
 • Vypnutie prezeranie v režime offline na webovej stránke
 • Prisposobenie nastavenia prezeranie v režime offline
 • V režime offline možnosti zobrazenia
 • Zobrazenie webových stránok bez pripojenia na Internet
POZNÁMKA: Niektoré webové lokality používajú hlavičky HTTP alebo META tagy do dokumentu Hypertext Markup Language (HTML) alebo Active Server Pages (ASP), sama, aby sa zabránilo ich obsah bol uskladňovaný v vyrovnávaciu pamäť disku (dočasné internetové súbory). V tomto prípade Sprístupniť v režime offline a Synchronizovať možnosti môžu objaviť na prácu, ale obsah webovej stránky nie je uložený vo vašom diskovej vyrovnávacej pamäte. V dôsledku toho lokalitu nie je k dispozícii na prezeranie v režime offline. Napríklad, po kliknutí na tlačidlo Sprístupniť v režime offline možnosť a potom synchronizovať priečinok Doručená pošta Hotmail, ste schopný zobraziť doručená Hotmail v režime offline.

DALSIE INFORMACIE

Sprístupnenie webovú stránku pre prezeranie Offline

Ak chcete pridať webovú stránku si práve prezeráte do zoznamu obľúbených položiek a potom ju sprístupnite pre prezeranie v režime offline, vykonajte tieto kroky na internete Explorer:
 1. V ponuke Obľúbené položky kliknite na položku Pridať do obľúbených položiek.
 2. Kliknite na začiarkavacie políčko vytvoriť dostupné v režime Offline ju vyberte a potom kliknite na tlačidlo ok.
Sprístupniť existujúcu obľúbené webovú stránku pre prezeranie offline, postupujte podľa týchto krokov v programe Internet Explorer:

 1. V ponuke Obľúbené položky kliknite na položku zorganizovať Obľúbené položky.
 2. Kliknite na webovú stránku, ktorú chcete sprístupniť v režime offline.
 3. Kliknite na začiarkavacie políčko vytvoriť dostupné v režime Offline ju vyberte a potom kliknite na tlačidlo Zatvorte.

Vypnúť prezeranie v režime Offline na webovej stránke

Ak chcete vypnúť prezeranie v režime offline na webovej stránke, postupujte v Internet Explorer:
 1. V ponuke Obľúbené položky kliknite na položku zorganizovať Obľúbené položky.
 2. Kliknite na tlačidlo off-line webovej stránky chcete vypnúť, kliknite na položku značka Dostupné políčko v režime Offline zrušte začiarknutie a potom kliknite na tlačidlo Zavrieť.

Prispôsobenie nastavenia Offline prezeranie

Pre nové Offline webovú stránku:

Môžete prispôsobiť možnosti pre offline webovú stránku. Po vykonaní Webovej stránky k dispozícii na prezeranie v režime offline, kliknite na položku prispôsobiť v časti Pridanie Obľúbený dialógovom prispôsobiť nastavenia.

Pre existujúcu Offline webovú stránku:
 1. V programe Internet Explorer kliknite na položku zorganizovať Obľúbené položky v ponuke Obľúbené položky.
 2. Kliknite na tlačidlo off-line webovej stránky chcete upraviť, a potom kliknite na tlačidlo Vlastnosti.
 3. Zadajte požadované nastavenia a potom kliknite na tlačidlo OK.

V režime offline možnosti zobrazenia

Pre nové Offline webovú stránku:

Keď vykonáte novej webovej stránky k dispozícii na prezeranie v režime offline, kliknite na tlačidlo Prispôsobiť pridať obľúbené dialógovom okne spustiť obľúbenú položku Offline Sprievodca. Offline obľúbené Sprievodcu môžu byť použité na nasledujúca konfigurácia nastavenia:

 • Môžete vykonať iné webové stránky, ktoré sú prepojené na vybratú webovú stránku k dispozícii v režime offline. Ak máte obmedzené tvrdo disku alebo chcete znížiť synchronizácia času, kliknite na položku No.
 • Môžete naplánovať synchronizáciu webovej stránky pomocou jedného z nasledujúcich možnosti:

  • Možnosť „iba vtedy, ak mám vybrať synchronizovať z ponuky Nástroje" umožňuje manuálne synchronizovať vaše webové stránky.
  • "Chcel by som vytvoriť nový rozvrh" možnosť umožňuje zadajte časový synchronizácia založené na vaše preferencie. Môžete plán jedinečný názov, aby ste mohli ľahko identifikovať.
  • Možnosť použitia tejto existujúci plán umožňuje zvoliť predvolené denné, týždenné alebo mesačné naplánovanom čase. Môžete tiež Vyberte predtým vytvorili vlastné plány.
  • "Vyžaduje heslo túto stránku?" možnosť umožňuje Zadajte meno používateľa a heslo pre offline webovú stránku, ak je požadované. Meno používateľa a heslo sú automaticky uvedené keď program Internet Explorer synchronizuje webovej stránky.
Pre existujúcu Offline webovú stránku: Kliknite na prispôsobiť existujúcu offline webovú stránku, položku zorganizovať Obľúbené položky Ponuke Obľúbené položky, kliknite na tlačidlo off-line webovú stránku, ktorú chcete upraviť, a potom kliknite na položku Vlastnosti. Môžete zadať nasledovné nastavenia:

 • Kartu plán:

  • "Len keď mám vybrať synchronizovať z ponuky Nástroje" možnosť umožňuje manuálne synchronizovať vaše webové stránky.
  • Možnosť „pomocou nasledujúcich plánov"umožňuje určiť predvolený plán.
   Tlačidlo Pridať umožňuje zadať synchronizácia času a dať harmonogram jedinečný názov.
  • Tlačidlo Odstrániť umožňuje odstrániť akákoľvek listina.
  • Tlačidlo Upraviť umožňuje prispôsobiť nasledujúce nastavenia:

   • Synchronizácia položiek: môžete zadať sieťové pripojenie Ak chcete použiť pre vybratý plán. Môžete tiež vybrať, ktoré offline webové stránky na synchronizáciu s tento plán. Internet Explorer môžete tiež automaticky pripojiť k internetových služieb Poskytovateľ Internetových služieb synchronizovať vaše webové stránky.
   • Kartu plán: môžete upraviť nastavenie času pre vybratý naplánovať a vyberte možnosti rozšírené rozvrhu ako počiatočný dátum, dátum ukončenia a ako často sa môže opakovať úlohu. Viaceré plány môže byť nakonfigurovaný, naplánovať a odstránené.
   • Kartu nastavenia: môžete určiť, čo robiť s úlohou raz to ukončené, či má počítač je nečinný, keď úlohou je nastavenia spustí a výkon správy.
  Ďalšie informácie o plánovaných úloh, kliknite na tlačidlo Štart, na položku Pomocník, kliknite na kartu Register typu naplánované úlohy, a potom dvakrát kliknite na tému "Prehľad".
 • Stiahnuť kartu:

  • Nastavenie umožňuje "Download stránky <nn>odkazy hlboké z tejto stránky" môžete určiť, koľko odkazy hlbokým Internet Explorer mali prevziať Webové stránky pre použitie offline. Môžete vybrať nasledovať odkazy mimo stránky webovej lokality a limit množstvo miesta na pevnom disku pridelených na webovej stránke. Môžete tiež určiť, aký typ obsahu stiahnuť alebo vynechať z vašich webových stránok kliknutím Roz?írenej tlačidlo. </nn>
  • Začiarkavacie políčko zapína "Keď zmeny tejto stránke odoslať e-mail" e-mail sa posiela na vás keď obsah v režime offline webovej stránky zmeny.
  • Ak stránka vyžaduje meno používateľa a heslo, môžete kliknúť Prihlásenie tlačidlo zadajte svoje meno používateľa a heslo.

Prezeranie webových stránok bez toho, aby bol pripojený na Internet

Ak chcete zobraziť v režime offline webové stránky, postupujte nasledovne:

 1. Pred odpojením od internetu, kliknite na položku synchronizovať na nástroje ponuka.
 2. Keď chcete pracovať v režime offline, kliknite na tlačidlo pracovať v režime Offline v ponuke Súbor na pridať znak začiarknutia.
 3. V zozname Obľúbené položky, kliknite na tlačidlo off-line webovú stránku, ktorú chcete zobraziť.
POZNÁMKA: Ak sa rozhodnete pracovať v režime offline, program Internet Explorer sa spustí vždy v Režime offline, kým nekliknete na prácu v režime Offline v ponuke Súbor zrušte začiarknutie.

Ďalšie informácie získate kliknutím na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
234067 HOWTO: Zabrániť Caching v programe Internet Explorer
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 196646 - Posledná kontrola: 19. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0, pri použití s produktom:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
  • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbmt KB196646 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:196646

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com