Stop 0x0000000A v Nwlnkipx zdroj směrování Info > 18 bajty

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 196713 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Stop 0x0000000A nebo stop 0x000000050 je přijata v nwlnkipx.sys při zdroj informací o směrování přesahuje délku 18 bajtů. Informace o směrování zdroje přesahující délku 18 bajtů způsobuje poškození zásobníku a tedy soutisku.

Řešení

Tento problém vyřešíte získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo aktualizace jednotlivých softwaru. Informace o získání nejnovější aktualizace service pack přejděte na:
Informace o získání aktualizace jednotlivých softwaru obraťte se na služby podpory produktů. Úplný seznam telefonních čísel technické podpory společnosti a informace o cenách technické podpory přejděte na následující adresu v Internetu:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se to být problém v systému Windows NT verze 4.0. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT 4.0 Service Pack 5.

Další informace

Podle specifikace 802.5 zdroj informací o směrování lze délku až 31 bajtů. Maximální délka byl původně 18 bajtů povolit maximální 7 směrování. Později byl rozšířen na 31 bajtů.

Vlastnosti

ID článku: 196713 - Poslední aktualizace: 9. února 2014 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbnetwork KB196713 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:196713

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com