"Dur 0xc000021e" yükleme Service Pack 4 yüklü LapLink

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 196847 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows NT 4.0 Service Pack 4 LapLink 7.5 veya seyahat yüklü yazılım tarafından LapLink Professional ile bir bilgisayara yüklediğinizde, Autochk.exe yaklaşık iki dakika yanıt vermeyebilir ve daha sonra aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
STOP: c000021e (zaman aşımı iptal) sürücü \driver\TSIKBFD g/Ç isteği iptal edildi ayrılan sürede tamamlayamadı.

Neden

Bu davranış, Autochk.exe LapLink klavye filtresi sürücüsü dosyası Tsikbfd.sys tarafından düzgün işlenmez klavye okuma istekleri oluşturduğundan oluşur. Autochk.exe sonlandırıldığında, kalan istekleri temizlemeye çalışır, ancak Tsikbfd.sys iptal isteklerine yanıt vermiyor.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, aşağıdaki seyahat Software Web sitesinden güncelleştirilmiş Tsikbfd.sys dosyasını karşıdan yükleyin:

http://www.laplink.com/support/updates/

Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft Windows NT sürüm 4.0 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Durum

Bu sorun ilk olarak Windows NT Server 4.0 Service Pack 5'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Bu sorun hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Traveling Software web sitesini ziyaret edin:

http://www.laplink.com/support/search/


Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 196847 - Last Review: 7 Şubat 2014 Cuma - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kb3rdparty kberrmsg kbprb KB196847 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:196847

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com