Ako sa kompaktné PST súbory v programe Outlook 2000

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 196890 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.


POZNÁMKA: Tieto postupy sa uplatňujú len ak máte nainštalovaný program Outlook s Iba program Internet Mail možnosť. Ak chcete určiť typ inštalácie, kliknite na tlačidlo O programe Microsoft Outlook na Pomocník ponuka. Ak máte iba program Internet Mail možnosť nainštalovaný, môžete pozri „iba program Internet Mail".

Informácie o rozdiely medzi programami Microsoft Outlook a Microsoft Outlook Express e-mailových klientov, kliknite na tlačidlo na nasledovné číslo článku zobrazte článok v Microsoft Knowledge Číselná sústava:
257824 OL2000: Rozdiely medzi programom Outlook a Outlook Express
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok popisuje zhutnenie osobných priečinkov súborov (PST) v programe Microsoft Outlook na odstránenie odstránené položky priestor a späť miestnosť na pevnom disku.

DALSIE INFORMACIE

Ak chcete šetriť miesto na pevnom disku, môžete odstrániť nepotrebné položky zo rôznych PST priečinkov a potom zhutniť súbory chcete ich zmenšiť.

POZNÁMKA: Odstránenie nežiaduceho položiek z jednotlivých priečinkov iba presunie im priečinok Odstránené položky, ktorá je v rovnakom súbore. Musíte odstrániť položky z priečinka Odstránené položky ich trvalé odstránenie tak že Outlook môžete zhutnení súboru.

Procesu stláčacím neodstráni všetky voľné miesto zo súboru. Ponecháva 16 kilobajtov (KB) alebo 4 percent veľkosť súboru (pred Zhutňuje) toho, ktorá hodnota je väčšia.

Byť zhutnenie, súbor musí spĺňať nasledovné požiadavky:

 • Súbor musí byť 16 KB alebo väčšia.
 • Súbor musí mať aspoň 16 KB priestoru uvoľnený od poslednej dobe to bol zhustený.
Môžete spustiť zhutnenie súboru programu Outlook manuálne, alebo ho spustiť automaticky v pozadí.

Automatické pozadia ubíjacie

PST súbory, ktoré nie sú v počítači požadovať príručky Zhutnením, kvôli interakcie medzi počítača, kde sú PST súbory uložené a počítačom.

Automatické zhutňovania sa uskutočňuje ako Nečinná úloha v pozadí. Tieto podmienky musia byť splnené pre tento úlohy pozadí uskutoční:

 • Musí byť spustený program Outlook.

  a
 • Počítač musí nezapojené do iných náročných CPU úlohy ako napríklad kopírovanie alebo sťahovanie súborov.

Manuálne spustiť PST ubíjacie

 1. Ak zoznam priečinkov nie je zobrazené, kliknite na položku Zoznam priečinkov na Ponuka Zobraziť.
 2. Kliknite pravým tlačidlom na jednu z osobných priečinkov.
 3. Kliknite na položku Vlastnosti priečinka Osobné priečinky."
 4. Na karte Všeobecné kliknite na tlačidlo Spresniť a potom kliknite na položku Zhutniť Teraz.
 5. Dvakrát kliknite na tlačidlo OK.
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 196890 - Posledná kontrola: 19. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbfunctions kbstartprogram kbhowto kbmt KB196890 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:196890

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com