Ako vytvoriť inštalačných zavádzacích diskov pre systém Windows 2000

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 197063 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

V tomto článku vám ukáže, ako vytvoriť množinu zavádzacích diskov.


Vytvorenie spúšťacích diskiet

Vytvoriť súbor z inštalačných zavádzacích diskov pre systém Windows 2000, spustite nástroj Makeboot.exe z priečinka Bootdisk na disk CD-ROM Windows 2000:
  1. Do jednotky CD-ROM vložte disk CD-ROM Windows 2000.
  2. Kliknite na položku Štart, a potom kliknite na tlačidlo Spustiť.
  3. V Otvorené zadajte jednotka: \bootdisk\makeboot a:, kde jednotka je písmeno jednotky CD-ROM, a potom stlačte kláves ENTER.
POZNÁMKY
  • Nemusíte byť so systémom Windows 2000 na vytvorenie Setup zavádzacích diskov. Do adresára, nazvaného \Bootdisk býva v koreňovom adresári Windows 2000 Setup CD. Tento adresár obsahuje dva nástroje schopný generovať 4 Setup zavádzacích disketách. Ak ste štartoval do systému Windows 9 x, budete musieť spustiť 32-bitovú verziu tejto utilitu s názvom makebt32.exe. Ak ste v DOS, alebo štartovanie systému s spúšťacej diskety systému Windows 98, ktorý má prístup k CDROM, môžete použiť 16-bitovú verziu nazýva makeboot.exe.
  • Disky vytvorené z CD systému Windows 2000 Professional sa nedá používať s Windows 2000 Server; reverzné súpravy tiež nefunguje.
  • Predtým než sa rozhodne, že počítač musí spustiť z disku CD alebo diskety, pokúste sa najprv spustenie v núdzovom režime na danom počítači.
  • Po spustení zdravotne postihnutých počítača z diskety, môžete potom použiť nástroj Recovery Console alebo disketu núdzovej opravy (ak ste pripravení, jeden).

Riešenie problémov

V Winnt /ox a príkaz winnt32 /ox príkazy, ktoré môžete použiť na vytvorenie zavádzacích inštalačných diskov s Microsoft Windows NT 4.0 a staršie verzie nepracujú so systémom Windows 2000. V systéme Windows 2000 príkaz winnt32 /ox príkaz spustí Pomocníka vám dáva viac informácií o Winnt32.exe.


Vlastnosti

ID článku: 197063 - Posledná kontrola: 19. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbhowtomaster kbsetup kbmt KB197063 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:197063

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com