Ako poslať webovú stránku prostredníctvom e-mailu

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 197092 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Ak používate program Microsoft Outlook 2000, Microsoft Outlook 2002 alebo Microsoft Office Outlook 2003 s Microsoft Internet Explorer, môžete môžete poslať zobraziteľné webovú stránku s aktívnymi prepojeniami ostatným, ktorí používajú program Outlook, Program Microsoft Outlook Express alebo iných HTML-aware e-mailové programy.

DALSIE INFORMACIE

Poslať webovú stránku vašej e-mailovej správy, program Outlook musí byť predvolený program elektronickej pošty, musíte použiť HTML ako predvoleného formátu správy a musíte Povoľte "Odosielať obrázky z internetu" v odosielanej správy.

Výberom "Odoslať obrázky z internetu"


Vyberte "Odoslať obrázky z internetu", postupujte nasledovne:
 1. Na Nástroje ponuky, kliknite na tlačidlo Možnosti, a potom kliknite na tlačidlo Formát pošty kartu.
 2. Kliknutím vyberte HTML "Správy odosielať v tomto formáte" v zozname a potom kliknite na tlačidlo ok.
 3. V programe Microsoft Internet Explorer, na View ponuky, kliknite na tlačidlo Možnosti siete Internet.

  Poznámka: Program Internet Explorer 5.x verzie, kliknite na tlačidlo Nástroje menu a potom kliknite na tlačidlo Možnosti siete Internet.
 4. Kliknite na Programs karte, overiť, že program Microsoft Outlook sa zobrazí v poli pošty a kliknite na ok.
 5. Prezeranie webovej stránky, ktoré chcete odoslať, Súbor ponuku, ukážte na Odoslať, a potom kliknite na tlačidlo Feedly Reader. Vo chvíli, zobrazí správu elektronickej pošty, ktorá danú stránku obsahuje.

  Poznámka: Tieto postupy fungovať, len ak sú prehliadania webovej stránky. Ak otvoríte stránku z vášho pevného disku, môžete odoslať iba ako prílohu.
 6. V otvorenej správe na Formátovanie ponuky, kliknite na tlačidlo Odosielať obrázky z internetu. To umožní stránke posudzovať bez pripojenia na Internet.
 7. Adresovaní správy, a potom kliknite na tlačidlo Odoslať.

ODKAZY

Ďalšie informácie o formátovaní novú poštu, postupujte nasledovne: v ponuke Pomocník kliknite na položku V Pomocníkovi programu Microsoft Outlook, typu nové správy v Asistentovi programu Office alebo v Sprievodcovi odpoveďami a potom kliknite na Vyhľadávanie Ak chcete zobraziť témy Pomocníka, ktoré sa vrátia.
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 197092 - Posledná kontrola: 20. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft Office Outlook 2003
Kľúčové slová: 
kbhowto kbusage kbmt KB197092 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:197092

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com