OL2000: Internet elektronik posta (IMO) yapılandırma CompuServe

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 197095 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Not: Bu yordamlar Outlook'u yalnızca ınternet postası seçeneğiyle yüklediyseniz geçerlidir. Yükleme türünüzü belirlemek için <a0></a0>, Yardım menüsünde Microsoft Outlook hakkında'yı tıklatın. Yalnızca Internet Postası seçeneği yüklüyse, "Yalnızca Internet Postası" görünür.

Microsoft Outlook ve Microsoft Outlook Express e-posta istemcileri arasındaki farklar hakkında bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
257824OL2000: Değişiklikleri Outlook ve Outlook Express
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makale CompuServe ayarlamak POP3/SMTP posta sunucusunu yalnızca ınternet postası seçeneği.

Daha fazla bilgi

CompuServe POP3/SMTP posta desteği sağlar. Outlook için POP3/SMTP posta sunucusu için aşağıdaki adımları izleyin:

  1. Masaüstünüzdeki Microsoft Outlook simgesini sağ tıklatın ve sonra da Özellikler ' i tıklatın.
  2. Ekle ' yi tıklatın. Adınızı yazın ve sonra ileri ' yi tıklatın.
  3. ınternet elektronik posta adresinizi yazın ve sonra ileri ' yi tıklatın.
  4. Gelen posta (POP3)</a0> kutusunda, pop.compuserve.com yazın. CompuServe ' farklı bir POP3 adresi aldıysanız, bunun yerine kullanın. Bu posta hesabınızın adı olur.
  5. Giden posta (SMTP) kutusunda, smtp.compuserve.com yazın. CompuServe ' farklı bir SMTP adresi aldıysanız, bunun yerine kullanın. Ileri ' yi tıklatın.
  6. Seçmek için tıklatın Güvenli bir parola kullanarak oturum aç Authentication. Bu, CompuServe'nın sanal anahtarının - RPA sağladığı ek güvenlik posta kutunuza erişmenize olanak sağlar. Isterseniz, bunun yerine yalnızca posta parolanızı kullanabilirsiniz. Ileri ' yi tıklatın. Not: sanal anahtarı'nı yüklemek için CompuServe kullanıcılarınız aşağıdaki Web sitesine eklemek: http://www.compuserve.com/rpa/default.asp
  7. Uygun bağlantı türünü seçin: bir yerel alan ağına bağlanırken, Benim yerel ağ (LAN) kullanarak bağlan ' ı tıklatın. Bir modem ve CompuServe bağlanıyorsa, bağlantının Telefon hattımı kullanarak bağlan ' ı tıklatın ve sonra ileri ' yi tıklatın. CompuServe bağlantıyı tıklatıp seçin ve ileri ' yi tıklatın. Modem kullanarak bağlan ve farklı bir ınternet servis sağlayıcısı (ıSS) kullanmak istiyorsanız, listeden seçin. Uygun bir bağlantı yoksa, Ekle düğmesini kullanarak bir tane oluşturabilirsiniz. Tamam ' ı tıklatın.
  8. "Tebrikleri" sayfasında, son ' u tıklatın ve sonra Kapat'ı tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 197095 - Last Review: 12 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2000
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbconfig kbhowto kbinfo kbsetup KB197095 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:197095

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com