BILGI: SQL Server 6.5 Service Pack 5a nasıl elde edilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 197177 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, Microsoft SQL Server sürüm 6.5 Service Pack 5a'nasıl elde edileceği anlatılır. Bu güncelleştirmeyle düzeltilen hataların tam bir listesini görmek için <a0></a0>, hizmet paketini eşlik eden fixlist.htm dosya ya da Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:

197174Düzeltme: SQL Server 6.5 Service Pack 5 düzeltme listesi
Yükleme yönergeleri ve ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
197176INF: SQL Server 6.5 Service Pack 5a Readme.txt
Not: Bu hizmet paketi, yalnızca geçerli geçerli bir Microsoft SQL Server sürüm 6.5 lisans olan sahipleri tarafından kullanılır. Bu hizmet paketi, bu sevkiyat başlamasından sonra SQL Server sürüm 6.5 bulunmuş belirli bazı sorunları gidermektedir. Microsoft, tüm Microsoft SQL Server sürüm 6.5 kullanıcılar bu hizmet paketini uygulamanızı önerir.

SQL Server 6.5 Service Pack 5a ıntel (x 86) ve Alpha tabanlı bilgisayarlar için kullanılabilir.

Not: Bilgi ve yükleme yönergeleri için hizmet paketinin Almanca sürümü, Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın: Q197176 INF: Readme.txt fr SQL Server, Version 6.5, Service Pack 5.

Yükleme yönergeleri

Aşağıdaki dosyaları ınternet'teki yüklenebilir:

Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Anonim FTP sunucusu ınternet kullanarak, kendi kendine ayıklanan bu dosyaları edinmek için <a0></a0>:

 1. Aşağıdaki FTP sitesi ya da bakın:

 2. Bulun ve aşağıdaki klasörlerden birini açarak ve sonra da dosyayı karşıdan yükleyin:

  • /bussys/SQL/public/Fixes/USA/SQL65/Sp5/Sp5ax86.exe
  • /bussys/SQL/public/Fixes/USA/SQL65/Sp5/Sp5aAlp.exe
  • /Softlib/MSLFILES/Sp5ax86.exe
  • /Softlib/MSLFILES/Sp5aAlp.exe
Bu dosyalar, ayrıca Microsoft World Wide Web sitesi ınternet üzerinde kullanılabilir. Bunları bulmak için <a0></a0>, aşağıdaki adımları gerçekleştirin:

 1. http://support.microsoft.com/support için gidin.
 2. Sürücüleri ve diğer yüklemeleri ' ı tıklatın. Not yüklemeleri tıklatmadan önce Uzun menü göster tıklatmanız gerekebilir.
 3. BackOffice ' ı tıklatın, SQL Server ' ı tıklatın ve sonra karşıdan yüklemek istediğiniz dosya adını tıklatın.

Daha fazla bilgi

Microsoft Software Library dosyaları sıkıştırılmış, kendi kendini-yürütülebilir dosyalar ayıklanıyor. Gereksinim duyduğunuz dosya karşıdan yüklendikten sonra yalnızca çalıştırın içerdiği dosyaları ayıklayın. Genişletilmiş dosya platformlar için Benioku.txt dosyası hizmet paketi yükleme yönergeleri için hem bu düzeltme ekiyle giderilen tüm hataların açıklayan fixlist.htm dosyasının içerdiğini unutmayın.

Daha fazla bilgi veya bu hizmet paketi ile ilgili Yardım gerekirse, birincil destek sağlayıcınıza başvurun.

Özellikler

Makale numarası: 197177 - Last Review: 6 Eylül 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 5.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft SQL Server 6.5 Service Pack 0.12acres
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbfix kbhowto kbinfo KB197177 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:197177
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com