Schedule+ dört basamaklı yıl girişlerini tüm dört basamak gerektir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 197195 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Dört basamaklı tarih alanına, iki basamaklı tarih yazarsanız Schedule+, Schedule+ tarihi en iyi yirminci varsayar (1900s).

Neden

Kısa tarih stili bir dört basamaklı yıl, AA/gg/yyyy olarak ayarlandığında, Schedule+ bir iki basamaklı yıl girişinin desteklemiyor.

Daha fazla bilgi

Kısa tarih stili ayarlanamıyor.

  1. Başlat ' ı tıklatın, Ayarlar ' ın üzerine gelin ve Denetim Masası ' nı tıklatın.
  2. Denetim Masası ' nda Bölgesel Ayarlar ' ı tıklatın ve tarih sekmesini tıklatın.
  3. Kısa tarih altında tarih biçemi Kısa tarih biçemi listesinden seçmek için tıklatın.
  4. Ayarları uygulamak için Tamam ' ı tıklatın.
Schedule+ kullanıcı arabirimi, kısa tarih stili 2 haneli görüntülemek için ayarladığınızda, yalnızca 2 basamaklı girişleri sağlar. Tüm girdileri 1980 ile 2079 içine ayrıştırıldı. Kısa tarih stili 4 haneli görüntülemek için ayarladığınızda, kullanıcı arabirimindeki yalnızca 4 basamaklı girişleri sağlar. Bu ayar, 4 basamaklı bir girdi yazarsanız, hiçbir belirsizlik yoktur. 2 Basamaklı bir girdi için 4 basamaklı bir girdi isteyen kullanıcı arabirimi yazarsanız, 2 basamaklı girişler 00xx olarak ve odak değişiklikleri başka bir alana, 19xx ' görüntülediğinizde görüntüler.

Örneğin, kısa tarih stili AA/gg/yyyy ayarlayın. Schedule+ kullanıcı arabirimi, yıl için 4 basamaklı bir kutusunu gösterir. Yalnızca bir 2 haneli yıl 23 yazın. Kullanıcı arabiriminde, diğer 2 basamak tedarik çünkü 0023 bakın. Odağı başka bir alana değiştiğinde, Schedule+, 1923 için 0023 kapatır bakın. Bu yıl amaçladığınız değil, tüm 4 basamak yazarak bunu değiştirebilirsiniz. Tüm bu görüntülenir kullanıcı arabiriminde böylece konusunda, size 2 basamaklı giriş başka bir şey yapısındaki düşünme içine yanıltmaya değil.

Özellikler

Makale numarası: 197195 - Last Review: 12 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Schedule+ 97 Standard Edition
  • Microsoft Schedule+ 97 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB197195 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:197195

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com