כיצד להשתמש בכלי התיקון של תיבת הדואר הנכנס לשם שחזור הודעות ב-Outlook 2000 המותקן עם האפשרות Corporate או Workgroup (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלקו או כולו מופיע באנגלית)

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 197316 - View products that this article applies to.
לעיון בגירסה של מאמר זה המותאמת ל- Microsoft Outlook 2002 ו- Microsoft Office Outlook 2003, ראה 287497.
לקבלת גירסת Microsoft Outlook 2000 (IMO) של מאמר זה, ראה 197315. (ייתכו שטקסט זה מוצג באנגלית)
לקבלת גירסת Microsoft Outlook 98 (CW) של מאמר זה, ראה 181325. (ייתכו שטקסט זה מוצג באנגלית)
לקבלת גירסת Microsoft Outlook 98 (IMO) של מאמר זה, ראה 181523. (ייתכו שטקסט זה מוצג באנגלית)
הערה: נהלים אלה רלוונטיים רק אם התקנת את Outlook עם האפשרות 'ארגונים או קבוצות עבודה'. הודות לאפשרות תוכל להשתמש בשירותי MAPI (ממשק תיכנות יישומים להעברת הודעות). כדי לברר מהו סוג ההתקנה שלך, לחץ על אודות Microsoft Outlook בתפריט עזרה. אם ההתקנה שלך היא מסוג ארגונים וקבוצות עבודה, תראה את הכיתוב 'ארגונים או קבוצות עבודה'.
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

תקציר

מ
אמר זה מתאר את אופן השימוש בכלי התיקון של תיבת הדואר הנכנס לשחזור תיקיות ופריטים מקובץ תיקיות אישיות (pst).  

מידע נוסף

הערה: הדוגמאות המוצגות להלן מתייחסות לשימוש בכלי התיקון של תיבת הדואר הנכנס בקובץ .pst נהלים זהים חלים על קובץ התיקיות הלא מקוונות (ost). כדי לאתר את קובץ התיקיות הלא מקוונות (ost), לחץ כדי לסמן את קובץ התיקיות הלא מקוונות (*.ost) ב-בחר קובץ לסריקה.

כלי התיקון של תיבת הדואר הנכנס (Scanpst.exe) הוא כלי המיועד לסייע בתיקון בעיות הקשורות לקובץ התיקיות האישיות (pst). כלי זה יכול לתקן גם קבצים של תיקיה לא מקוונת (.ost).

כלי התיקון של תיבת הדואר הנכנס מצורף אל Microsoft Windows 95, ונמצא גם בתקליטור של Microsoft Outlook 98 ו- Microsoft Office 2000. הוא מותקן באופן אוטומטי במהלך ההתקנה. תוכנית שירות זו מותקנת גם עם ההתקנה של Windows Messaging Service בתקליטור של Microsoft Windows 98. ניתן למצוא תוכניות אלה בתיקיה הבאה:
<כונן תקליטורים>:\tools\oldwin95\message\us\wms.exe
ב- Windows 2000, ניתן לאתר תוכנית אלה בתיקיה הבאה:
<כונן תקליטורים>:\Program Files\Common Files\System\Mapi\1033\NT\Scanpst.exe

Video: כיצד לתקן את הקבצים של תיקיית אנשים (.pst) של Outlook

כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets video1
uuid=864d6ddc-b810-4c61-9737-9c4a1d6ca023 VideoUrl=http://aka.ms/ae4hso
כווץ את התמונההרחב את התמונה
assets video2


הפעל את כלי התיקון של תיבת הדואר הנכנס

 1. לחץ על התחל והצבע על איתור או על חיפוש, בהתאם למערכת ההפעלה שברשותך.
 2. בתיבה חפש קבצים או תיקיות בשם, הקלד scanpst.exe.
 3. הקלד את הנתיב והשם של קובץ ה-pst, או לחץ על עיון כדי לאתר את הקובץ באמצעות מערכת הקבצים של Windows.
 4. לחץ על התחל.

מה עושה כלי תיקון תיבת הדואר הנכנס

בעת הפעלת כלי התיקון של תיבת הדואר הנכנס על קובץ תיקיות אישיות (.pst), הוא מבצע את הפעולות הבאות:
 • כלי התיקון של תיבת הדואר הנכנס מנתח את מבנה הספריות של קובץ התיקיות האישיות (pst) ואת כותרות הפריטים כדי לנסות ולשחזר את כל התיקיות והפריטים.
 • אם כלי התיקון של תיבת הדואר הנכנס משחזר את קובץ התיקיות האישיות (pst), פירוש הדבר כי כלי התיקון איתר בעיות ותיקן את שהיה באפשרותו לתקן.
 • כלי התיקון של תיבת הדואר הנכנס מנסה להפוך כל קובץ לקובץ תיקיות אישיות (pst). (לדוגמה, אם שינית את שמו של קובץ הפעלה לשם '.pstדברמה' (ללא המרכאות), הכלי ישנה אותו לקובץ pst ניתן לטעינה).

קובץ תיקיות אישיות ששוחזרו

לאחר הפעלת כלי התיקון של תיבת הדואר הנכנס, הפעל את Outlook באמצעות הפרופיל המכיל את קובץ התיקיות האישיות (.pst) שניסית לתקן. בתפריט תצוגה, לחץ על רשימת תיקיות כדי להפעיל את התצוגה 'רשימת תיקיות'. ברשימת התיקיות אמורות להופיע התיקיות המשוחזרות הבאות:
  תיקיות אישיות משוחזרות

   לוח שנה
   אנשי קשר
   פריטים שנמחקו
   תיבת דואר נכנס
   יומן
   הערות
   תיבת דואר יוצא
   פריטים שנשלחו
   משימות
				
בדרך כלל, תיקיות משוחזרות אלו הן ריקות, מכיוון שזהו קובץ .pst שנבנה מחדש. גם תיקייה בשם 'אבדות ומציאות' (ללא המרכאות) אמורה להופיע. תיקיה זו מכילה תיקיות ופריטים אותם שחזר כלי התיקון של תיבת הדואר הנכנס. פריטים שאינם בתיקייה 'אבדות ומציאות' אינם ניתנים לתיקון.

כיצד לשחזר פריטים מתוקנים

יש להעביר פריטים רבים ככל האפשר מהתיקייה 'אבדות ומציאות' לקובץ תיקיות אישיות (pst) חדש בפרופיל שלך. צור תחילה ערך חדש של קובץ תיקיות אישיות (pst) בפרופיל שלך וגרור את כל הפריטים המשוחזרים מהתיקייה 'אבדות ומציאות' למיקום המתאים בקובץ תיקיות אישות (pst) החדש.

כיצד ליצור קובץ תיקיות אישיות (pst) חדש בפרופיל שלך

 1. הפעל את Outlook עם הפרופיל המכיל את קובץ התיקיות האישיות (pst) ששוחזרו.
 2. בתפריט קובץ, לחץ על ניהול קבצי נתונים.
 3. לחץ על הוספה כדי לפתוח את תיבת הדו-שיח קובץ נתונים חדש של Outlook.
 4. בתיבה סוגי אחסון, לחץ כדי לבחור באפשרות Personal Folders File (.pst) ולאחר מכן לחץ על אישור.
 5. בתיבת הדו-שיח יצירה או פתיחה של קובץ נתונים של Outlook, לחץ על ספריה ועל שם קובץ עבור הקובץ 'תיקיות אישיות' (pst) החדש ולאחר מכן לחץ על פתח.
 6. לחץ על אישור.
כעת אמור להיות קובץ תיקיות אישיות (pst) חדש בפרופיל שלך. גרור את הפריטים המשוחזרים מהתיקייה Lost And Found לקובץ תיקיות אישיות (pst.) החדש. עם סיום העברת כל הפריטים, ניתן להסיר את קובץ התיקיות האישיות (pst) ששוחזרו, לרבות התיקייה Lost And Found, מהפרופיל שלך.

כיצד לשחזר פריטים מקובץ הגיבוי של תיקיות אישיות (pst)

הערה: אם לא ניתן לפתוח את קובץ התיקיות האישיות (pst) המקורי לפני הפעלת כלי התיקון של תיבת הדואר הנכנס, קיימת אפשרות כי הנהלים שלהלן לא יפעלו. אם ניתן לפתוח את קובץ התיקיות האישיות (pst) המקורי, קיימת האפשרות כי הנהלים שלהלן יאפשרו שחזור פריטים נוספים מקובץ התיקיות האישיות (pst) הפגום.

בעת הפעלת כלי התיקון של תיבת הדואר הנכנס, נבחרת האפשרות ליצור גיבוי של קובץ התיקיות האישיות (pst) המקורי. אפשרות זו יוצרת בדיסק הקשיח קובץ בשם <שם קובץ>.bak שהוא עותק של הקובץ <שם קובץ>.pst המקורי עם סיומת שונה. הקובץ bak שוכן בספריה של קובץ התיקיות האישיות (pst) המקורי.

ייתכן שקיימת אפשרות לשחזר פריטים מהקובץ bak שלכלי התיקון של תיבת הדואר הנכנס לא היתה אפשרות לתקנם. צור עותק של קובץ ה-bak ותן לו שם חדש עם הסיומת pst, לדוגמה Newname.pst

פתח את Outlook עם הפרופיל המכיל את קובץ התיקיות האישיות (pst) החדש משלב 4 בסעיף 'כיצד לשחזר פריטים שתוקנו' במאמר זה ונסה לייבא את התיקייה newname.pst באמצעות 'אשף הייבוא והייצוא'. לשם כך:
 1. בתפריט קובץ, לחץ על ייבוא וייצוא.
 2. לחץ על ייבא מתוכנית או קובץ אחרים ולאחר מכן לחץ על הבא.
 3. לחץ על Personal Folder File (.pst) ולאחר מכן לחץ על הבא.
 4. תחת קובץ לייבוא, הקלד את שם הקובץ '.pstשםחדש'. תחת אפשרויות, לחץ על אל תייבא פריטים כפולים ולאחר מכן לחץ על הבא.
 5. תחת בחר את התיקיה ממנה ברצונך לייבא, לחץ כדי לבחור את קובץ התיקיות האישיות (pst) ולחץ כדי לסמן את התיבה כלול תיקיות משנה, לחץ כדי לבחור באפשרות יבא פריטים לאותה תיקיה ב:, לחץ על קובץ התיקיות האישיות (pst) החדש משלב 4 בסעיף 'כיצד לשחזר פריטים שתוקנו' במאמר זה ולחץ על סיום.
הערה: יש לזכור כי קובץ הגיבוי היה הקובץ המקורי הפגום, וייתכן שיסתבר כי אין אפשרות לשחזר דבר מעבר למה ששוחזר בתיקייה 'אבדות ומציאות'. אם אין אפשרות לייבא את הקובץ '.pstשםחדש' לתוך Outlook, פירוש הדבר כי אבד כל המידע שאינו בתיקייה 'אבדות ומציאות'.

כיצד לשחזר תיקיה אישית (.pst) בגודל 2 GB

המגבלה העליונה של תיקיה אישית (.pst) היא שני ג'יגה-בתים. לעתים, כאשר תיקיה אישית (.pst) מתקרבת למגבלה זו, ייתכן שלא תוכל לשמור או לאחזר פריטים. אותה מגבלת גודל חלה על תיקיות לא מקוונת (.ost).

Microsoft הפכה תוכנית שירות לזמינה שמטרתה לנסות ולשחזר את הפריטים המאוחסנים בתיקיה האישית (.pst) על-ידי הקטנת גודלה מתחת למגבלה הקריטית. התוצאה של שימוש בתוכנית שירות זו היא אובדן מסוים של נתונים כדי לשחזר את מרב הנתונים.

לקבלת מידע נוסף מדוע יש מגבלות גודל של PST וכלי הקיצוץ של PST/OST, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
296088 כלי הקיצוץ של PST ושל OST גדול מדי
הערה זהו מאמר "פרסום מהיר" שנוצר ישירות מתוך ארגון התמיכה של Microsoft. המידע הכלול במסמך זה מסופק כפי שהוא בתגובה לבעיות שצצות. לאור הקצב המהיר של פרסום החומרים, ייתכן שהחומרים יכללו שגיאות הקלדה ואנו עשויים לתקן אותם בכל עת, ללא הודעה מוקדמת. למידע על שיקולים אחרים, עיין בתנאי השימוש.

מאפיינים

Article ID: 197316 - Last Review: יום שישי 22 מרץ 2013 - Revision: 1.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
מילות מפתח 
kbcorrupt kbrepair kbhowto kbvideocontent KB197316

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com