Bir form içeren bir sayfa görüntülerken, bir form yerine bir "Kaydet sonucu bileşeni FrontPage" ileti Bkz:

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 197605 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Bu makalede, Microsoft FrontPage 98 sürümü için bkz: 179188.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Form sonuçlarını e-posta adresine göndermek üzere yapılandırılmış bir form içeren bir sayfa görüntülerken, formu yerine sayfanın üzerindeki aşağıdaki iletiyi alabilirsiniz:
[Sonuçları bileşen için FrontPage Kaydet]

NEDEN/ÇÖZÜMLEMESİ

Durum 1

Bazı FrontPage bileşenleri göz atma zamanı bileşenleri, Web sunucusu ile etkileşime başvurulan ve bir disk tabanlı Web'de kullandığınızda çalışmıyor. Yalnızca, FrontPage Server Extensions yüklü bir Web sunucusuna gözatmak için Köprü Metni Aktarım Protokolü (HTTP) kullandığınızda işlev göz atma zamanı bileşenleri.

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Web sunucusu için bir FrontPage Web yayımlayın. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
265072F000:, Disk tabanlı bir FrontPage Web üzerinden e-posta adres formu göndermiyor

Durum 2

Web bir FrontPage Server Extensions Web için bir disk tabanlı Web dönüştürüldü, ancak formu yine de Form sonuçlarınızı kaydetmek için disk tabanlı konumu gösterir.

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, formunuzun FrontPage'de açın ve form sonuçlarınızı kaydedilmesini istediğiniz konumu değiştirin. Bunu yapmak için <a0></a0>, formu sağ tıklatın, sonra da menüde görüntülenen Form özellikleri ' ni tıklatın ve sonra aşağıdakilerden birini yapın:
  1. Form sonuçlarınızı göndermek istediğiniz konumu seçmek için Gözat ' ı tıklatın.

    Örneğin, _private için <a0>Geçerli Web'deki</a0> iletişim kutusunda <a2>Bak</a2> kutusunda değiştirmek ve form sonuç.txt dosyayı (veya form sonuçlarınızı kaydetmek istediğiniz dosyanın) seçin.

    -VEYA-
  2. Dosya adı kutusuna yazın veya form sonuçlarınızı kaydetmek istediğiniz dosyanın yolunu düzeltin.

Durum 3

E-posta aktarım Web ev sahipliği yapan bilgisayara doğru olarak yapılandırılmadığından, bu sorun oluşabilir. Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, e-posta aktarımı için Web sunucusu yapılandırın. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
196489NASıL YAPıLıR: ınternet ınformation Server e-posta için formlar ayarlayın
Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
310931FrontPage 2000 Server Extensions Resource Kit'e (SERK) nerede bulunur

Durum 4

Web'iniz ınternet sunucusuna kopyalamak için üçüncü tarafa ait bir FTP program kullanırsanız bu sorun oluşabilir. Bazı FrontPage bileşenleri, transfer ettiğiniz tüm Web içeriğini sürece çalışmaz. Bir FrontPage Web, FTP kullanarak bir genişletilmemiş bir web sunucusuna yayımlamak hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
198523NASıL YAPıLıR: FrontPage Web Yayımla
301553FrontPage 2000'de FTP kullanarak genişletilmemiş bir Web sunucusuna yayımlama

Özellikler

Makale numarası: 197605 - Last Review: 22 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft FrontPage 2000 Server Extensions
  • Microsoft FrontPage 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbwebpublishing kbwebserver kbforms kbemail kbnewfile kbfix kbprb KB197605 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:197605

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com