WD2000: Sık "Hızlı kaydetme ver" hakkında sorular

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 197978 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, bazı Hızlı kaydetme yapılabilsin seçeneği Microsoft Word for Windows hakkında en sık sorulan sorular yanıtlanmaktadır.

Daha fazla bilgi

 1. S: hızlı kaydedilmiş dosyasını tam olarak kaydedilmiş bir dosyayı arasındaki fark nedir?

  A: hızlı kaydedilmiş bir Word belgesini fiziksel sırası dosyada depolanmış olan karakterleri karakter belgede dosyayı temsil eden mantıksal sırası eşleşmiyor dosyadır. Diğer bir deyişle, dosyadaki değişiklikler, dosyanın sonuna eklenir.

  Tam kaydedilmiş bir Word belgesini fiziksel sırası dosyada depolanmış olan karakterleri karakter belgede dosyayı temsil eden mantıksal sırası aynı olduğu dosyadır. Diğer bir deyişle, dosyadaki değişiklikler değişiklik yapıldığı belirli bir konuma dosya içeriğini eklenen.

  Not: Hızlı kaydetme yapılabilsin seçeneği açık olduğunda, dosya boyutunu artırabilirsiniz.
 2. S: Hızlı kaydetme yapılabilsin seçeneğinin ayarını nasıl değiştirebilirim?

  A: Araçlar menüsünden Seçenekler ' i tıklatın. Sonra kaydetme sekmesinde seçin veya Hızlı kaydetme yapılabilsin onay kutusunu temizleyin ve Tamam'ı tıklatın.

  Not: varsayılan olarak, Microsoft Word'ün bu sürümünde Hızlı kaydetme yapılabilsin seçeneği seçili değilse; ancak, varsayılan ayar Word'ün önceki sürümlerinde farklı.
 3. S: ne zaman, Word hızlı yapmaz kaydedilsin mi?

  A: Hızlı kaydetme yapılabilsin seçeneği seçili olduğunda, Word belgenize değişiklikleri kaydettiğinizde kaydetme hızlı gerçekleştirebilir. Kaydet ' i tıklatın (veya Dosya menüsünde Kaydet ' i tıklatın), Word hızlı gerçekleştirmek Kaydet veya tam belgenizi kaydedin.
 4. S: ne zaman, Word'ün tam yapmaz kaydedilsin mi?

  A: Word tam gerçekleştirir aşağıdaki olaylardan biri gerçekleştiğinde, bir belgeyi kaydedin:
  • Beşinde üzerinde (15) Hızlı Kaydet belge. Word, tam gerçekleştirmeden önce normal olarak 14 işlemleri Hızlı kaydetme gerçekleştirir kaydedin.

   -VEYA-
  • Kaydet ' i tıklatın ve bir belgede gerçekleştirilen birçok düzenlemeler vardır.

   Not: belirlemek veya bir belge içinde düzenleme sayısını değiştirmek için bir yol yok. Değişiklikleri fiziksel belge dosyasının sonuna eklenir gibi burada fiziksel belgeyi yeniden, dosyada yapılan değişiklikler geri değişikliklerin nerelerde yapıldığını belirli bir konuma dosya içeriğini içine dahil edilebilir böylece re-written gereken bir noktaya çıkmaktadır.

   -VEYA-
  • Kaydet ve Hızlı kaydetme yapılabilsin seçeneğini tıklattığınızda, (kapalı) seçili değil.

   -VEYA-
  • Zengin metin gibi başka bir biçimde belge kaydettiğinizde biçimi (RTF).
 5. S: neden BANA hızlı yapmak için Word izin vermeli kaydedilsin mi?

  A: Hızlı kaydetme yapılabilsin seçeneği seçerseniz, Word, değişiklikleri dosyanın tamamını re-writing yerine belge dosyasının sonuna ekler. Hızlı kaydetme yapılabilsin seçeneği, tam bir saatten az sürer bu nedenle belgeyi kaydedin. Saat farkı çok büyük bir belge üzerinde çalışırken yalnızca belirgindir.
 6. S:, Hızlı kaydetme yapılabilsin seçeneği değil mi kullanmalıyım?

  A: tam yapmak için Word, silinmiş olan önemli bilgiler içeren bir belge paylaşacaksa, zorlaması belgenizi kaydedin. Word'ün tam yapmak zorlamak için kaydetmek, Hızlı kaydetme yapılabilsin seçeneğini devre dışı bırakın ve sonra da <a2>Kaydet</a2>'i tıklatın.
  Ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
  211209WD2000: Word belgesi içinde bir metin Düzenleyicisi'ni görüntüler açma metin silinmiş.
 7. S: gibi BANA bir belgeyi bir ağ konumundan çalışırken, neden Word aynı süreyi Hızlı kaydetme yapılabilsin seçeneği ayarlanmış sorunum ne olursa olsun belge kaydetmek için gerçekleştirilecek görünüyor?

  A: Bu işlevi, tasarım gereğidir. Hızlı kaydetme, bir ağ üzerinden gerçekleştirilemez. Hızlı kaydetme yapılabilsin seçeneği etkinleştirilmişse, ağ üzerinden bir belge kaydettiğinizde, Word bu seçeneği gözardı eder.
 8. S: her zaman yedekle) seçeneği seçtiğimde, neden Hızlı kaydetme yapılabilsin seçeneği kapatılır?

  A: Word hızlı bir belgeyi kaydettiğinde (oluşturulan) yedek kopyasını belge kaydedilemiyor. Her zaman yedek kopya oluştur</a1> seçeneğini tıklattığınızda, Word, otomatik olarak Hızlı kaydetme yapılabilsin seçeneğini devre dışı bırakır. Sonuç olarak, Hızlı kaydetme yapılabilsin seçtiğinizde seçiliyse Word her zaman yedekle seçeneğini, otomatik olarak kapatır.
 9. S: arka planda kaydet seçeneği nedir?

  A: (tam kaydetme veya Hızlı kaydetme) kaydettiğiniz sırada Word içinde çalışmaya devam edebilirsiniz bu seçenek belgeleri arka planda kaydeder, böylece belge. Hareketli BIR disk simgesi durum çubuğu, Word ya da tam gerçekleştirirken kaydetmek veya Hızlı kaydetme arka planda) görünür.

  Not: (Word'ün bu sürümünde varsayılan olarak açık), arka planda kaydet seçeneği işaretlidir; ancak, bu seçenek Word'ün önceki sürümlerinde varsayılan olarak kapalıdır.

Özellikler

Makale numarası: 197978 - Last Review: 11 Nisan 2001 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo KB197978 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:197978

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com