PPT2000: Importovanie Word pre Windows dokument do programu PowerPoint

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 198212 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Je možné importovať celý dokument Word pre Windows, úplné základný text a mať umiestnený správne na odseky textu snímky počas počiatočného generovania prezentácie v programe PowerPoint. Dokument programu Word má byť vo formáte prehľad s rôznymi Odsadenie úrovniach a uloží ako súbor formátu RTF (Rich Text).

DALSIE INFORMACIE

 1. V režime zobrazenia prehľadu dať prvý nadpis prvej úrovne zarážka, ktoré zodpovedá „Nadpis 1"štýlom Word pre Windows. Musí presúvania nadpis naľavo od svojej pôvodnej polohy.
 2. Vybrať celý odsek chcete mať ako základný text na to snímku. Nastaviť ako zarážka stupeň 2, ktorý zodpovedá slovo pre Windows „Nadpis 2"štýl. Zvyčajne musí odsek presuňte napravo od svojej pôvodnej polohy.

  Môžete povedať, ak položky sú v správnej polohe zaznamenaním že nadpis riadka plus vedľa nej a je pokiaľ doľava ako je to možné. Orgán odseku má pomlčka vedľa nej, a by odsadené tak, že je to asi päť medzier právo na začiatok textu v riadku položky.
 3. Zopakujte tieto kroky pre celý dokument. Uložte ho ako RTF súbor.
 4. Začať novú prezentáciu v programe PowerPoint.
 5. V ponuke Zobraziť ukážte na príkaz Predloha a potom kliknite na položku Predloha snímky.

  Zmeniť základný text na menšiu veľkosť písma tak, že keď je text dovezené, je menej pravdepodobné k pretečeniu oblasť snímky. Môžete neskôr Upraviť štýl tohto textu.
 6. V hlave radenie alebo zobrazenia radenie snímok, kliknite na príkaz snímky z prehľadu v ponuke Vložiť a vyberte súbor vo formáte RTF.
 7. Snímky sú generované, kompletný s základný text.
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 198212 - Posledná kontrola: 20. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft PowerPoint 2000 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbinfo kbmt KB198212 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:198212

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com