Jak publikovat web aplikace FrontPage

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 198523 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Microsoft FrontPage 98 verzi tohoto článku naleznete 194093.

Microsoft FrontPage 97 verzi tohoto článku naleznete 161414.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje přenos FrontPage webovém z místního serveru nebo disk serveru Internet nebo intranet. Tyto informace můžete použít také k přenosu libovolné web z jednoho webu na jiný server.

Získat WWW obsahu k Internetu, z jednoduchý protokol FTP (File Transfer) k použití rozšíření FrontPage Server Extensions k zaúčtování na server pomocí HyperText Transport Protocol (HTTP) pomocí mnoha způsoby.

Všechny metody pro získání obsahu WWW FrontPage k Internetu spusťte pomocí příkazu Publikovat Web (v nabídce soubor) v aplikaci FrontPage. Pokud FrontPage Server Extensions jsou nainstalovány na cílovém webovém serveru, FrontPage mohou komunikovat s rozšíření na daném serveru. Pokud na cílovém serveru nejsou nainstalovány FrontPage Server Extensions nebo pokud si nejste jisti, zda jsou nainstalovány, můžete publikovat soubory na cílovém serveru FTP.

Web aplikace FrontPage publikovat na webový server s rozšířeními FrontPage

 1. V aplikaci FrontPage otevřete web, který chcete publikovat.
 2. V nabídce soubor klepněte na Web publikovat. Poznámka: Další informace Pokud na webu publikování příkaz není k dispozici, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  306010F000: Příkaz Publikovat Web není k dispozici a zobrazen šedě
 3. V dialogovém okně Publikovat Web zadejte cestu cílového serveru. Zadejte například
  http://www.microsoft.com/myweb
 4. Klepněte na tlačítko Možnosti rozbalte seznam možností.
 5. Určete, zda chcete publikovat pouze změněné stránky nebo všech stránek.
 6. Klepněte na tlačítko publikovat.
FrontPage pokusí komunikovat se FrontPage Server Extensions na cílovém webovém serveru. Serverová rozšíření jsou správně nainstalovány na cílovém serveru, jedná se o všechny je třeba provést.

FrontPage Server Extensions na cílovém webovém serveru není nalezen, zobrazí se následující zpráva:
Server nelze dokončit váš požadavek. Obraťte se na poskytovatel metadat Internetu nebo správce webového serveru, zda server má nainstalována rozšíření FrontPage Server Extensions. Další informace klepněte na tlačítko Podrobnosti.
Po klepnutí na tlačítko OK FrontPage vrací dialogové okno Publikovat Web.

Publikovat web aplikace FrontPage k Nerozšířená serveru WWW pomocí FTP

 1. V nabídce soubor klepněte na Web publikovat.
 2. Do pole Zadejte umístění pro publikování webu do zadejte umístění FTP serveru nebo klepněte na šipku vyberte umístění, do které jste publikovali před. Zadejte například ftp://ftp.microsoft.com/myweb.
 3. Klepněte na tlačítko Možnosti rozbalte seznam možností.
 4. Určete, zda chcete publikovat pouze změněné stránky nebo všech stránek.
 5. Klepněte na tlačítko publikovat.
Protože pro publikování na webový server není spuštěn FrontPage Server Extensions může zobrazí upozornění oznamování webu obsahuje funkce, které vyžadují rozšíření serveru. Pokud zrušíte publikování v průběhu operace, zůstanou soubory, které již byly publikovány na cílovém webovém serveru.

Další informace o publikování Nerozšířená webový server klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
301553Jak publikovat Nerozšířená serveru pomocí FTP v aplikaci FrontPage 2000

Odkazy

Další informace o tom, jak publikovat webové, klepněte v nabídce Nápověda pro aplikaci Microsoft FrontPage v Průvodci odpověďmi zadejte publikovat a klepněte na tlačítko Hledat zobrazíte příslušné téma.

Vlastnosti

ID článku: 198523 - Poslední aktualizace: 27. září 2004 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft FrontPage 2000 Standard Edition
 • Microsoft FrontPage 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbftp kbwebpublishing kbwebserver kbhowtomaster KB198523 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:198523

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com