Ako uverejniť FrontPage Web

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 198523 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Microsoft FrontPage 98 verziu tohto článku, pozri 194093.

Pre program FrontPage 97 verziu tohto článku, pozri 161414.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok popisuje spôsob prenosu Microsoft FrontPage Web z lokálneho webového servera alebo disku na internete alebo intranete Server. Tieto informácie môžete použiť aj na prenos akákoľvek webová z jedného webového servera na iný.

Existuje mnoho spôsobov, ako získať obsah na váš Web Internet od pomocou jednoduchého protokolu FTP (File Transfer) pomocou programu FrontPage Serverové rozšírenia na účtovanie priamo na webovom serveri pomocou HyperText Prenosový protokol (HTTP).

Všetky metódy pre získanie FrontPage Web obsah na internete Štart s Publikovanie webovej príkaz (na Súbor ponuka) v programe FrontPage. Ak serverové rozšírenia programu FrontPage nainštalovaný na cieľový webový server, FrontPage môžete komunikovať priamo s príponami na tomto serveri. Ak nie sú serverové rozšírenia programu FrontPage na cieľovom serveri nainštalovaný, alebo ak si nie ste istí, ak sú nainštalovaný, môžete použiť FTP na publikovanie súborov na miesto určenia Server.

Publikovať svoj FrontPage Web na webový Server s rozšírenia programu FrontPage

 1. V programe FrontPage, otvorte Web, ktorý chcete publikovať.
 2. Na Súbor ponuky, kliknite na tlačidlo Publikovanie webovej.POZNÁMKA: Ďalšie informácie Ak Web publikovanie príkaz je k dispozícii, kliknite na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
  306010F000: Príkaz Publikovať Web je nedostupné a sivý
 3. V Publikovanie webovej dialógové okno, zadajte cestu na cieľový webový server. Pre napríklad typ
  http://www.Microsoft.com/MyWeb
 4. Kliknite na položku Možnosti rozbalíte zoznam možností.
 5. Určiť, či chcete publikovať iba stránky, ktoré majú zmenil alebo všetky stránky.
 6. Kliknite na položku Publikovať.
FrontPage pokúša o komunikáciu so serverom programu FrontPage Rozšírenia na cieľový webový server. Ak serverové rozšírenia sú správne na cieľovom serveri nainštalované, to je všetko čo potrebujete urobiť.

Ak Serverové rozšírenia programu FrontPage nenachádzajú sa na cieľový webový server, zobrazí sa nasledovné hlásenie:
Server mohol dokončiť vašu žiadosť. Obráťte sa na poskytovateľa internetových služieb alebo správca servera Web uistite sa, že server má serverové rozšírenia programu FrontPage nainštalovaný. Ďalšie informácie, kliknite na tlačidlo Podrobnosti.
Po kliknutí na tlačidlo okFrontPage vráti vám Publikovanie webovej dialógové okno.

Publikovanie vašej FrontPage Web Unextended webový server pomocou FTP

 1. Na Súbor ponuky, kliknite na tlačidlo Publikovanie webovej.
 2. V Zadajte umiestnenie pre publikovanie váš web na rámček, zadajte umiestnenie FTP webový server alebo kliknite na šípku vedľa Vyberte umiestnenie, do ktorého ste publikovali pred. Zadajte napríkladFTP://FTP.Microsoft.com/MyWeb.
 3. Kliknite na položku Možnosti rozbalíte zoznam možností.
 4. Určiť, či chcete publikovať iba stránky, ktoré majú zmenil alebo všetky stránky.
 5. Kliknite na položku Publikovať.
Pretože ste publikovanie na webový server, ktorý nie je spustený Serverové rozšírenia programu FrontPage upozornenie môže objaviť oznámením, že váš Web obsahuje funkcie, ktoré vyžadujú server extensions. Ak zrušíte publikovanie v strede operácie, súbory, ktoré už boli uverejnené zostať na cieľový webový server.

Ďalšie informácie o publikovanie na unextended webový server, kliknite na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
301553Ako uverejniť unextended webový server pomocou FTP v FrontPage 2000

ODKAZY

Ďalšie informácie o tom, ako publikovať webové kliknutí Pomocník programu Microsoft FrontPage na Pomocník ponuka, typu publikovať v Sprievodcovi odpoveďami a potom kliknite na tlačidlo Vyhľadávanie Ak chcete zobraziť tému.

Vlastnosti

ID článku: 198523 - Posledná kontrola: 20. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft FrontPage 2000 Standard Edition
 • Microsoft FrontPage 2002 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbftp kbwebpublishing kbwebserver kbhowtomaster kbmt KB198523 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:198523

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com