Bir FrontPage Web yayımlama

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 198523 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makalede, Microsoft FrontPage 98 sürümü için bkz: 194093.

Bu makalede, Microsoft FrontPage 97 sürümü için bkz: 161414.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, Microsoft FrontPage Web yerel bir Web sunucusuna veya disk bir ınternet veya intranet sunucusuna aktarmak açıklamaktadır. Herhangi bir Web bir Web üzerinden aktarmak için bu bilgileri kullanabilirsiniz başka bir sunucuya.

Web'iniz ınternet Basit Dosya Aktarım Protokolü (HyperText aktarım iletişim kuralı (HTTP) kullanarak bir Web sunucusuna doğrudan deftere nakil için FrontPage Sunucu Uzantıları kullanarak FTP) kullanarak içerik almak için birçok yol vardır.

FrontPage Web ınternet'e içerik almak için tüm yöntemler FrontPage'de Web Yayımla komutunu (Dosya menüsü) başlayın. Hedef Web sunucusunda yüklü FrontPage Sunucu Uzantıları, FrontPage uzantıları bu sunucuda doğrudan iletişim kurabilir. FrontPage Sunucu Uzantıları, hedef sunucuda yüklü değil veya yüklü emin değilseniz, FTP, hedef sunucuda dosyalarınızı yayımlamak için kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızı bir FrontPage Web'i FrontPage uzantılarıyla bir Web sunucusu yayımlamak

 1. FrontPage'de, yayımlamak istediğiniz Web açın.
 2. Dosya menüsünde Web Yayımla. Not: Ek bilgi için Web yayımlama komutu kullanılamıyorsa, Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
  306010F000: Web Yayımla komutunu kullanılamaz ve soluk görünür.
 3. Web Yayımla iletişim kutusunda, hedef Web sunucusu yolunu yazın. Örneğin, şunu yazın
  http://www.Microsoft.com/myweb
 4. Seçenekler listesini genişletmek için Seçenekler ' i tıklatın.
 5. Yalnızca değişmiş olan sayfaların veya tüm sayfaları yayımla isteyip istemediğinizi belirtin.
 6. Yayın ' ı tıklatın.
FrontPage FrontPage sunucusu ile iletişim girişiminde Extensions'ın hedef Web sunucusunda. Hedef sunucuda Sunucu uzantılarının doğru yüklendiğinden, tüm yapmanız gereken budur.

FrontPage Sunucu Uzantıları hedef Web sunucusunda bulunamadı, aşağıdaki ileti görüntülenir:
Sunucu isteğinizi tamamlayamadı. Sunucu, FrontPage Sunucu Uzantıları'nin yüklü olduğunu doğrulamak için ınternet servis sağlayıcınıza veya Web sunucusu yöneticinize başvurun. Daha fazla bilgi için <a3>Ayrıntılar</a3>'ı tıklatın.
Tamam ' ı tıklattığınızda, FrontPage Web Yayımla iletişim kutusuna döner.

Bilgisayarınızı bir FrontPage Web, FTP kullanarak genişletilmemiş bir Web sunucusuna yayımlama

 1. Dosya menüsünde Web Yayımla) tıklatın.
 2. Yayımlamak için web sitenizin konumunu belirle iletişim kutusunda, bir FTP Web sunucusunun konumunu yazın veya önce yayımladığınız konumu seçmek için oku tıklatın. Örneğin, ftp://ftp.microsoft.com/myweb yazın.
 3. Seçenekler listesini genişletmek için Seçenekler ' i tıklatın.
 4. Yalnızca değişmiş olan sayfaların veya tüm sayfaları yayımla isteyip istemediğinizi belirtin.
 5. Yayın ' ı tıklatın.
FrontPage Server Extensions çalıştıran Web sunucusuna yayımladığınız için Web Sunucu Uzantıları'nı gerektiren özellikler bulunduğunu bildiren bir uyarı görüntülenebilir. Işlemin ortasında yayımı iptal ederseniz, yayımlanmış olan dosyalar hedef Web sunucusunda kalır.

Genişletilmemiş bir web sunucusuna yayımlama hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301553FrontPage 2000'de FTP kullanarak genişletilmemiş bir Web sunucusuna yayımlama

Referanslar

Web yayımlamak için Microsoft FrontPage Yardımı ' nı, Yardım menüsünde hakkında daha fazla bilgi için Yanıt Sihirbazı'nda yayımlamak ' nı yazın ve sonra döndürülen konuları görüntülemek için Ara ' yı tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 198523 - Last Review: 27 Eylül 2004 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft FrontPage 2000 Standard Edition
 • Microsoft FrontPage 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbftp kbwebpublishing kbwebserver kbhowtomaster KB198523 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:198523

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com