Uživatelé terminálového serveru zobrazí chyba protokolu událostí 1000 při přihlášení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 198540 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při velký počet uživatelů jsou současně přihlášení k počítači WINDOWSNT Terminálové a zásady skupiny je používán, některé uživatele může zobrazit chybová 1000 v protokolu událostí aplikace. Zdroj chyby bude Userenv a obsahuje text podobný následujícímu:
RegLoadKey se nezdařilo s chybou 5 C:\windows\profiles\ username \prf1.tmp

Příčina

K této chybě dochází pouze při prvním přihlášení uživatele nebo pokud soubor zásad uživatele byla naposledy změněn. Jej je způsobeno při pokus o načtení jejich profilu do registru současně několik uživatelů a jeden nebo více z nich selže přístup klíč registru, protože jiný uživatel aktuálně má jej otevřete.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows NT 4.0, Terminal Server Edition. Tento problém byl poprvé opraven v Windows NT 4.0, Terminal Server Edition Service Pack 4.

Vlastnosti

ID článku: 198540 - Poslední aktualizace: 2. února 2014 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB198540 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:198540

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com