Terminal sunucusu kullanıcıları 1000 olay günlüğü hata alma oturum açarken

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 198540 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Çok sayıda kullanıcı aynı anda bir Windows NT Terminal Server bilgisayarında oturum açan ve kullanılan bir grup ilkesi, kullanıcıların bazı uygulama olay günlüğüne hata 1000 alabilirsiniz. Kaynak hatasının Userenv olacaktır ve bu aşağıdakine benzer metin içerir:
RegLoadKey C:\windows\profiles\ username \prf1.tmp için 5 hatasıyla başarısız oldu

Neden

Bu hata, yalnızca kullanıcı oturum açtığında veya kullanıcının ilke dosyasının son alınmış, değiştirilmiş ilk kez oluşur. Birkaç kullanıcı profili aynı anda kayıt defterine yüklemek çalışır ve başka bir kullanıcı şu anda, açık olduğundan kayıt defteri anahtarının erişim bir veya daha fazlası başarısız olduğunda nedeniyle oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Durum

Microsoft Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition Service Pack 4'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 198540 - Last Review: 14 Şubat 2014 Cuma - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Terminal Server
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB198540 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:198540

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com