Exchange Server için güvenli parola doğrulaması kullanarak oturum açmaya çalıştığınızda hata 0x800ccc90 veya <a1>hata</a1> 0x800ccc18 alıyorsunuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 198704 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Exchange Server ile Outlook Express'i Güvenli parola doğrulaması kullanarak oturum açmaya çalıştığınızda, Microsoft Outlook Express'te aşağıdaki hata iletilerini görebilirsiniz. Bağlanma başarısız sonra Ayrıntılarhata sekmesinin olup olmadığına bakın.
* Dağıtılmış parola kimlik doğrulaması kullanılarak sunucuya oturum açılamıyor.
Hesap: 'Şirket POP3 sunucusu Accnt.',
'Server.company.com', sunucu:
Protokol: POP3,
Sunucu yanıtı: '-ERR The AUTH iletişim kuralı değişimi istemci. tarafından iptal edildi ', bağlantı noktası: 110, Secure(SSL): HAYıR, sunucu hatası: 0x800ccc90, hata numarası: 0x800ccc18
Exchange Server bilgisayarında aşağıdaki olay kimlikleri görürsünüz:
Uygulama olay günlüğüne hata:
13005 MSExchange POP3 kimlik doğrulaması
Oturum açma girişimi NTDomian\User tarafından 157.57.148.24 NtDomain/kullanıcı için başarısız oldu: EcGetMailboxDN() çağrısı başarısız oldu hata: istenen posta kutusunu bu sunucuda kullanılabilir değil.

11310 MSExchange POP3 kimlik doğrulaması
Aşağıdaki hata oluştu: istenen posta kutusunu bu sunucuda kullanılabilir değil.

Neden

Ya da Outlook Express POP3 istemcisi yoksa veya varsa özel bir alıcı olan aynı diğer adı, bunu ve Exchange Server özel alıcı kutunuzun erişmeden önce erişmeye çalışıyor Exchange Server kuruluştaki olduğundan posta kutusuna erişmek mümkün değil.

Pratik Çözüm

Outlook Express'te posta hesabını kullanarak oturum aç seçeneği <a0>Servers</a0> sekmesindeki olan düz metin kullanarak deneyin.

Bunu yapmak için:
  1. Araçlar menüsünden hesaplar ' ı tıklatın. Bu kadar çeşitli sekmeler getirecektir.
  2. Tüm listelenmiş bir posta hesabı'nı seçerseniz, özelliklerini kullanarak oturum aç seçeneğini Servers sekmeyle gerekir.
  3. Düz metin</a0> seçeneğini belirleyin.
Sonra bu çalışırsa, varolmayan bir posta kutusu veya yanlış bir posta kutusuna erişmeye çalıştığınız. Bu işe yaramazsa, yöneticinin denetlemek ve özel alıcı kaldırmak gerekir.

Daha fazla bilgi

Exchange Server Outlook Express ve güvenli parola kimlik doğrulaması ile oturum açmaya çalıştığında, istemci iş istasyonuna oturum açmış kullanıcının kimlik bilgilerini geçirir. Düz metin seçeneğini kullanarak oturum açma çalışıyorsa: < NT etki Alanı/NT Hesabı/Diğer >, kullanıcı kendi posta diğer adı, güvenli parola kimlik doğrulaması kullanmak üzere Windows NT hesabı adı olarak değiştirmeniz gerekir. Bu, çünkü güvenli parola kimlik doğrulaması diğer bilgiler posta geçer. Bunu varsayılan olarak < NT DOMAIN\NTACCOUNT > ve Exchange Server, diğer Windows NT hesabı olarak varsayar.

Özellikler

Makale numarası: 198704 - Last Review: 28 Ekim 2006 Cumartesi - Gözden geçirme: 6.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 5.0 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kberrmsg kbfaq kbprb KB198704 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:198704
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com