SMS: Jak SMS pomocí SMS_DEF.MOF v hardwaru zásob

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 199318 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

V Systems Management Server klienty pomocí souboru SMS_DEF.MOF zjistit, jaké informace budou shromažďovány během dalšího hardwaru zásob. V systémech Windows 95, Windows 98 a Windows NT v kódu %WINDIR%\MS\SMS\Sitefile\<site nelze nalézt soubor SMS_DEF.MOF > \Hinv složky. V případě, že správce systému potřebuje změnit seznam položky shromážděné agent zásob hardwaru, musí správce upravit hlavní kopii souboru SMS_DEF.MOF uložen na serveru v následujícím umístění:

SMS\INBOXES\CLIFILES.SRC\HINV
Jakmile soubor SMS_DEF.MOF byl změněn, soubor automaticky replikovány do všech definovaných klienta přístupu bodů (CAP) pro web. Při příštím dotaz klienta služby, bude stahovat aktuální MOF soubor z CAP. Hardware Inventory Agent automaticky kontroluje kód %WINDIR%\MS\SMS\Sitefile\<site > \Hinv složky pro nové MOF. Pokud nalezne nový soubor MOF, pak jej zkompiluje a generuje nové zásob.

Poznámka: Tento článek platí pro server SMS 2003 pouze standardní klienti.

Vlastnosti

ID článku: 199318 - Poslední aktualizace: 26. října 2007 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Systems Management Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Systems Management Server 2.0
Klíčová slova: 
kbmt kbproductlink kbclient kbinfo kbinventory KB199318 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:199318

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com