SMS: Nasıl SMS the SMS_DEF.MOF donanım Stok'ta kullanır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 199318 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Systems Management Server, istemciler, hangi bilgilerin sırasında sonraki donanım stok toplanacak belirlemek için SMS_DEF.MOF dosyasını kullanın. Windows 95, Windows 98 ve Windows NT sistemlerinde %WINDIR%\MS\SMS\Sitefile\<site kod SMS_DEF.MOF dosya bulunabilir > \Hinv klasör. Yönetici, sistem yöneticiniz donanım stok Aracısı tarafından toplanan öğelerin listesini değiştirmek gereken olay nedeniyle ana kopyasının, aşağıda belirtilen konumda site sunucusunda depolanan SMS_DEF.MOF dosyayı değiştirmeniz gerekir:

sms\inboxes\clifiles.src\hinv
Bir kez SMS_DEF.MOF dosyası değiştirildi, dosya otomatik olarak tüm tanımlı bir istemci erişim noktalarına (CAP) site çoğaltılacaktır. Sonraki geçerli MOF karşıdan yükler istemci hizmeti yoklamaları CAP dosya. Donanım Envanter Aracı, %WINDIR%\MS\SMS\Sitefile\<site kodunu otomatik olarak denetler > \Hinv klasör için yeni MOF. Yeni bir MOF dosyası bulursa, sonra derler ve yeni stok oluşturur.

Not Bu makalede, SMS 2003 standart istemcilerine yalnızca uygulanır.

Özellikler

Makale numarası: 199318 - Last Review: 26 Ekim 2007 Cuma - Gözden geçirme: 3.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Systems Management Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Systems Management Server 2.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbproductlink kbclient kbinfo kbinventory KB199318 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:199318

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com