Karşılıksız ARP Windows NT 4. 0'ın davranışı

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 199773 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu bilgiler, geçerli Windows NT 4.0 Service Pack 3 veya daha yenisi yüklenmiş.

Statik olarak belirtilen bilgisayarlar

Başlatma sırasında statik olarak belirtilen bilgisayar Windows NT 3 kez Bedelsiz bir ARP gerçekleştir: 1 kez, TCP/IP yığını başlatır ve bir kez daha sonra.5 ile 1, 2 yanıt alınırsa, aralıkları, ikinci.

Windows NT, (örneğin, Denetim Masası'ndaki Ağ aracını kullanarak) statik olarak yapılandırılmış bir IP adresi değiştiğinde, tek bir karşılıksız ARP gönderir.

Windows NT, Bedelsiz bir ARP yanıt alırsa, Bedelsiz ARP verilen bir olay (olay KIMLIĞI 26) oluşturur ve bir açılan iletişim kutusunda yinelenen bir IP adresi etkilenen arabirimin kapatma kaynaklanan algılandı, kullanıcı uyarı konsol oluşturur arabirimi devre dışı bırakır.

Bilgisayarları DHCP ele alınan

Windows NT, bir DHCP kiralık hattı geri alınır, herhangi bir zamanda tek bir karşılıksız ARP gönderir.

Windows NT bu karşılıksız ARP yanıt alırsa, DHCP sunucusuna DHCP DECLINE bir ileti gönderir ve daha sonra başka bir kira almaya çalışır.

Windows NT yanıt için bir IP adresi çakışması

Windows NT, Bedelsiz bir ARP kendi IP adresini alırsa, bir olayı (olay KIMLIĞI 26) oluşturur, yinelenen bir IP adresi algılandı ancak etkilenen arabirimi kapatmak, kullanıcı uyarı konsolunda bir açılan bir iletişim kutusu oluşturur. Ardından, soruna neden olan bilgisayarın arabirimi kapatma olduğundan emin olmak için Bedelsiz bir ARP gönderir.

Daha fazla bilgi

Bir hitap ARP</a1> olarak da bilinir, Bedelsiz ARP, "yerel ağ, IP adreslerini bildir" ve bu nedenle, ağ üzerinde yinelenen IP adresleri önlemek için TCP/IP bilgisayarlar tarafından kullanılan bir mekanizmadır. Yönlendiriciler ve diğer ağ donanımı gereksiz ARP'ler ' elde edilen bilgileri kullanır.

Bir makine Bedelsiz bir ARP verir, ancak, ağ üzerindeki iki bilgisayar aynı IP adresini aynı anda kullanabilecek zorluğu değil, olanaklıdır. ARP önbellekleri yönlendiricide güncelleştirilir gibi bu durumda (özellikle anahtarlarla VLAN üzerinde) paket yönlendirme IP adresi özgün sahibi için yeni sahibi diverted.

Bu sorun yalnızca ağlardaki bulunduğu yüksek bir hata veya kayıp paketlerin sayısı veya gecikme süresi (0,5 saniye) yüksek olduğu olması olasıdır.

Başka bir işlemin üstlenmesine durum, bu soruna neden olabilir. Çoğu anahtarları tabloları ortam erişim denetim adresi oluşturmak için bir yayılan ağaç algoritması'ni kullanarak < bağlantı noktası numarası ilişkilerinin-->. Yayılan ağaç yapılandırılır, ancak yoktur kısa bir gecikme, hangi sırada istemci tam bağlantı olmayabilir. Ne yazık ki, bu gecikme, genellikle anahtar genellikle, istemcinin ağ yığınını yeniden başlatılıyor (ve gereksiz ARP'ler gönderilme) saati olan istemci uyumlu hale saati hakkında oluşur.

Bu sorunu çözmek için <a0></a0>, bazı anahtar üreticilerine kadar yayılan anahtarı, yeni istemciler, yayın istemcileri (örneğin, bir hub) olarak davran neden olan bir yazılım ayarı uygulanan ağacı tamamen yapılandırılır.Bu anahtarları yönü, diğer yan etkileri olabilir. Ek bilgi için aşağıdaki makalede veya Microsoft Knowledge Base makalelerine bakın:
168455Anahtarlı ağlarındaki DHCP yenileme hatası sayısı

Özellikler

Makale numarası: 199773 - Last Review: 24 Şubat 2007 Cumartesi - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Terminal Server
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo kbnetwork KB199773 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:199773

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com