Chybová zpráva v Exchange Server: "delegáta stránka není k dispozici. Nelze získat přístup ke složce Outlook. „

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 199964 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o přístup delegáta kartě v klienta Microsoft Outlook může zobrazit následující chybová zpráva:
Delegát stránka není k dispozici. Nelze získat přístup ke složce Outlook.

Příčina

Tato chyba může být způsobena poškozené poštovní schránky Exchange Server. V kombinovaném režimu organizaci Exchange 2000 může být tato chyba způsobena atribut nesprávné homeMTA.

Poznámka: Když tento problém je způsoben atribut nesprávné homeMTA, uživatelé nelze přidat uživatele z globálního seznamu adres Exchange jejich osobní distribuční seznamy.

Navíc: mají nesprávná hodnota v poli secretary obdržíte stejnou chybovou zprávu. Například následující obsahuje nesprávnou hodnotu atributu secretary:
CN = Username\0ADEL:8e945738 - 9e88 - 4dc8 - 991b - e8ce46799ca5 CN = odstraněných objektů, DC = Comstoso, DC = com
V tomto příkladu odkazuje atribut secretary odstraněný objekt domény. Odstraněné objekty by měl být nastaven. Nebo atribut secretary směřovat platný uživatel.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, použijte jako situace jednu nebo obě následující metody:

Metoda 1: Znovu vytvořit poštovní schránky Exchange

 1. Stáhnout všechny informace v poštovní schránce do souboru PST (osobní složky) změnou umístění doručování ve vlastnostech služby Exchange Server.
 2. Odebrat poškozené poštovní schránky pomocí programu Administrator Exchange Server a vytvořit novou poštovní schránku Exchange Server.
 3. Pošta z osobních složek lze uložit na server znovu ručně zkopírováním zprávy do složky poštovní schránky.

Metoda 2: Ověřte atribut Exchange homeMTA

Pomocí služby Directory služba Microsoft Active Directory

Chcete-li toto chování lze vyřešit pomocí služby Active Directory, provádět oba následující kroky:

Důležité: Je třeba dokončit krok 1 a krok 2 pro každého uživatele, kteří se tomuto chování dojde po sobě.

Krok 1: Ověřte informace spojené s atributem homeMTA

Získat informace spojené s atributem homeMTA uživatelský účet dojde tento problém pomocí nástroje ADSI. Použijte uvedený postup. Upozornění: Pokud pomocí modulu snap-in ADSI, nástroj LDP nebo jakéhokoli klienta LDAP verze 3 a nesprávně upravíte atributy objektů služby Active Directory, můžete způsobit vážné problémy. Tyto problémy mohou vyžadovat přeinstalování serveru Microsoft Windows 2000 Server nebo Microsoft Exchange 2000 Server nebo obou. Společnost Microsoft nezaručuje, že potíže způsobené nesprávnou úpravou atributů objektů služby Active Directory bude možné vyřešit. Úpravu těchto atributů provádíte na vlastní nebezpečí.
 1. Spusťte editor rozhraní ADSI. Chcete-li tak učinit, klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz adsiedit.msc do pole Otevřít a klepněte na tlačítko OK.

  Poznámka: Nástroj ADSI je umístěný v Microsoft Windows 2000 Support Tools. Pokud tento nástroj není nainstalován, můžete nainstalovat nástroj z disku CD-ROM systému Windows 2000. Úplná cesta je:
  Support\Tools\Setup.exe.
 2. Rozbalte Domain NC (servername.example.com) (kde servername je název řadiče domény a kde je název domény example.com), rozbalte DC = Příklad, DC = com.
 3. Rozbalte kontejner obsahující uživatelský účet, který; například rozbalte CN = Uživatelé.
 4. Klepněte pravým tlačítkem myši na kontejner účet uživatele, které; například klepněte pravým tlačítkem myši na CN = UserName a potom klepněte na příkaz Vlastnosti.
 5. Klepněte v seznamu Vyberte vlastnosti, které chcete zobrazit na obojí.
 6. V seznamu Vyberte vlastnost, kterou chcete zobrazit klepněte na tlačítko homeMTA.
 7. Do pole hodnoty Poznámka: hodnota pro vlastnost homeMTA.
Pokud hodnota atributu homeMTA není správná, je nutné aktualizovat uživatelský účet zadáním správnou hodnotu.

Například následující je nesprávná hodnota pro atribut homeMTA:
CN = Microsoft MTA\DEL:e8b60430 - 4dfc - 4902 - 8891 - 6651a6d141c8, CN = odstraněných objektů, CN = Configuration, DC = příklad, DC = com;
Poznámka: V tomto příkladu je hodnota atributu homeMTA ve složce Odstraněná objekty domény. V tomto scénáři musí být hodnota atributu homeMTA v CN = ServerName.

Následuje příklad správnou hodnotu atributu homeMTA:
CN Microsoft MTA CN = = ServerName, CN = Servers, CN = první skupina správců, CN = Administrative Groups, CN = příklad organizace, CN = Microsoft Exchange, CN = Services, CN = Configuration, DC = priklad, DC = com
Změnit hodnotu atributu homeMTA:
 1. Do pole hodnoty Poznámka: hodnota pro vlastnost homeMTA.
 2. Zadejte správnou hodnotu Atributu upravit pole, klepněte na tlačítko nastavit, klepněte na tlačítko použít a potom klepněte na tlačítko OK.
Poznámka: Zadejte správnou hodnotu atributu homeMTA Nejjednodušším způsobem je použití ADSI k získání správnou hodnotu pro uživatele, kteří je ve stejné síti Exchange Server 5.5 a není, kteří vyskytnout problém popsaný v tomto článku v části "Příznaky". Zkopírujte hodnotu atributu homeMTA od uživatele, který má správnou hodnotu a vložte jej do pole Upravit atribut uživatele, který má hodnotu, která není platná.

Pokud, zkopírovat správnou hodnotu z webu Exchange Server 5.5 nejsou žádní uživatelé, příklady, které jsou k dispozici dříve v tomto článku ručně zadejte správnou hodnotu použít. Příklady nutné přizpůsobit pro organizaci Exchange Server.

Krok 2: Aktualizovat informace o příjemci

 1. V seznamu Vyberte vlastnost, kterou chcete zobrazit klepněte na tlačítko msExchALObjectVersion.
 2. Do pole hodnoty Poznámka: hodnota pro vlastnost msExchALObjectVersion.
 3. Zvýšit hodnotu pro vlastnost msExchALObjectVersion o 500.

  Například pokud je hodnota 40, změňte jej na 540. Provedete to tak, v poli Upravit atribut typ 540, klepněte na tlačítko nastavit, klepněte na tlačítko použít a potom klepněte na tlačítko OK.

  Poznámka: Alternativní postupně msExchALObjectVersion podle 500 je ověřit msExchALObjectVersion atributů služby Active Directory pomocí ADSI a ověřit Verze objektu v poštovní schránce v nezpracovaných adresáři 5.5 Exchange Server. Porovnat čísla a zvýšit hodnotu v Active Directory 10 více než hodnotu, která se zobrazí v adresáři raw 5.5 Exchange Server. Tento postup zajistí, že jste správně zvýšena tuto hodnotu. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  258257XADM: Jak ověřit verze objektu při odstraňování potíží replikace adresáře
 4. Ukončete editor rozhraní ADSI.
Po jste upravili informace spojené s atributem homeMTA pro každého uživatele, kteří se tomuto chování dojde, spusťte Správce Active Directory Connector, příjemce připojení smlouvu, která je spojena s Exchange Server 5.5 webu, ke které uživatel patří klepněte pravým tlačítkem myši a klepněte na tlačítko Replikovat vynucení replikace.

Pomocí programu Exchange Administrator

Při homeMTA informace v adresáři Exchange 5.5 je správné pro poštovní schránky Exchange 5.5, ale informace jsou nesprávné Active Directory, můžete tento problém Exchange Administrator. Postup:
 1. Spusťte program Exchange Administrator. Chcete-li tak učinit, klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy, přejděte na položku Microsoft Exchange a klepněte na položku Microsoft Exchange Administrator.
 2. V nabídce Nástroje klepněte na příkaz Exportovat adresáře.
 3. V seznamu Home serveru klepněte na tlačítko vše.
 4. Klepnutím zaškrtněte políčko Zahrnout podřízené kontejnery.
 5. V části Export objektů klepnutím zaškrtněte následující políčka:
  • Poštovní schránky
  • Vlastní příjemce
  • Distribuční seznam
 6. Ve skupinovém rámečku úroveň protokolování klepněte na tlačítko Vysoká.
 7. Ve skupinovém rámečku znaková sada klepněte na tlačítko ANSI (Pokud již není vybrána).
 8. Klepněte na příkaz Exportovat soubor, vyhledejte složku, kam chcete uložit soubor, zadejte název souboru, které chcete v poli název souboru klepněte na tlačítko Otevřít a pak klepněte na tlačítko Ano po zobrazení výzvy k vytvoření nového souboru.
 9. Klepněte na kontejner, rozbalte objekt domény, klepněte na kontejner Recipients a potom klepněte na tlačítko OK.
 10. Klepněte na příkaz Exportovat informace exportovat do souboru hodnot oddělených čárkami (CSV), který jste vytvořili.
 11. V zobrazené zprávě označuje dokončení exportu adresáře, klepněte na tlačítko OK.
 12. Spuštění aplikace Microsoft Excel a otevřete soubor CSV exportovány informace adresáře.
 13. Odstranit všechny sloupce s výjimkou pro sloupec Třída objektu a Název adresáře sloupec v souboru CSV.

  Důležité: Odstranit skutečné sloupců a nikoli pouze informace, které obsahují. Zkontrolujte, zda neexistují žádné prázdné sloupce mezi Třída objektu a Název adresáře sloupce.
 14. V řádku 1 nový sloupec zadejte Vlastní atribut 15.
 15. Ve sloupci Vlastní atribut 15 zadejte 1 každý řádek odpovídá položce. Ujistěte se, že listu zobrazí podobná následující tabulce:
  Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
  Třída objektuDirectory Name (Název adresáře)Custom Attribute 15
  Mailbox (poštovní schránky),Uživatel11
  Mailbox (poštovní schránky),Uživatel_21
  Mailbox (poštovní schránky),User31
  Mailbox (poštovní schránky),User41
 16. Uložte soubor a ukončete aplikaci Excel.
 17. Spusťte program Exchange Administrator.
 18. V nabídce Nástroje klepněte na tlačítko Importovat adresář.
 19. Klepněte na příkaz Importovat soubor, klepněte na soubor CSV, který jste uložili a potom klepněte na tlačítko Otevřít.
 20. Ve skupinovém rámečku Vícehodnotovém vlastnosti klepněte na tlačítko Přepsat a potom klepněte na tlačítko Importovat.
 21. Ve zprávě, která označuje, že je dokončení importu adresáře klepněte na tlačítko OK.
 22. Opakujte kroky 1 až 21 kontejnery příjemci v každé síti vaší organizace.
 23. Spuštění Správce připojení Active Directory a replikovat smlouva konfigurace připojení (config_CA) a připojení smlouvy příjemce.
Chcete-li odebrat Vlastní atribut 15 hodnoty z adresáře Exchange 5.5, otevřete soubor CSV, který jste uložili v kroku 16, typ ~ del sloupci Vlastní atribut 15 pro každý řádek odpovídá položce. Ujistěte se, že listu zobrazí podobná následující tabulce:
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Třída objektuDirectory Name (Název adresáře)Custom Attribute 15
Mailbox (poštovní schránky),Uživatel1~ del
Mailbox (poštovní schránky),Uživatel_2~ del
Mailbox (poštovní schránky),User3~ del
Mailbox (poštovní schránky),User4~ del


Uložte a importujte tento nový soubor CSV do adresáře. Pokud tak učiníte, klepněte v části Vícehodnotovém vlastnostiPřepisovat.

Vlastnosti

ID článku: 199964 - Poslední aktualizace: 28. října 2006 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook 97 Standard Edition na těchto platformách
  • Microsoft Windows 95
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 98 Standard Edition na těchto platformách
  • Microsoft Windows 95
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2000 na těchto platformách
  • Microsoft Windows 95
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB199964 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:199964

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com