Hata iletisi: Kur başlangıç sürücünüzde dosyaları oluşturamadı ve Windows 98 set bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 200119 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Windows 95 OEM Service Release 2 (OSR2) Windows 98'e yükseltmeye çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
SU0013
Kur, başlangıç sürücünüzde dosyaları oluşturamıyor ve Windows 98 ayarlanamaz.

Neden

Bu davranış, bilgisayarınızın C sürücüsünde bir çıkarılabilir medya aygıtı olarak yapılandırılabilir ve sürücüyü FAT32 dosya sistemini kullanıyorsa oluşabilir.

Çözüm

Bu davranışa geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, içinde <a2>MS-DOS</a2> ortamı kurulumu çalıştırın:

  1. Bilgisayarınızı Windows 98 başlangıç disketi ile başlatın. Başlangıç disketiniz yoksa, bir CD-ROM sürücüsü olan herhangi bir bilgisayarda oluşturmak mümkün olabilir. Bunun nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
    187632 Nasıl Windows 98 başlangıç disketi, Supports FAT32 oluşturulur.
  2. Başlangıç menüsünde Başlat bilgisayarı CD-ROM desteği'ni seçin ve ENTER tuşuna basın.
  3. Komut isteminde CD-ROM drive: \win98\setup bulunduğu CD-ROM drive CD-ROM sürücünüze atanmış sürücü harfidir ve ENTER tuşuna basın.
  4. Ekrandaki yönergeleri izleyin.

Özellikler

Makale numarası: 200119 - Last Review: 23 Ocak 2007 Salı - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbenv kberrmsg kbprb kbsetup KB200119 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:200119

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com