אמצעי אחסון פשוטים עלולים להפוך לבלתי נגישים במקרה של הפסקת חשמל זמן קצר לאחר יצירתם

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 2001877 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

מאפייני הבעיה

עיין בתרחיש הבא. ב- Windows 7, אתה יוצר אמצעי אחסון פשוט חדש תחת 'ניהול הדיסק' או Diskpart.exe בדיסק שאינו ניתן להסרה. אם מערכת Windows 7 שלך סובלת מהפסקת חשמל פתאומית בתוך מספר דקות מיצירת אמצעי האחסון, ייתכן שתבחין שאמצעי האחסון שיצרת לפני הפסקת החשמל אינו נגיש ולא מוקצית לו אות כונן כאשר אתה מפעיל מחדש את המערכת.

בנוסף, ב'ניהול הדיסק', ייתכן שלא רשומים עבור אמצעי האחסון מצב (לדוגמה "תקין") או סוג מערכת קבצים. אם תנסה לשנות את אמצעי האחסון תחת 'ניהול הדיסק', ייתכן שתוצג הודעת השגיאה הבאה:

הפעולה לא הושלמה מכיוון שתצוגת מסוף 'ניהול הדיסק' אינה מעודכנת. רענן את התצוגה באמצעות משימת הרענון. אם הבעיה נמשכת, סגור את מסוף ניהול הדיסק, לאחר מכן הפעל מחדש את ניהול הדיסק או הפעל מחדש את המחשב.

סיבה

בעיה זו מתרחשת מכיוון שפרטי הגדרת התצורה עבור אמצעי האחסון החדש לא נכתבו אל הדיסק לפני הפסקת החשמל.

פתרון הבעיה

כדי שאנו נתקן עבורך בעיה זו, עבור לסעיף "תקנו עבורי". אם אתה מעדיף לתקן בעיה זו בעצמך, עבור לסעיף "אני מעדיף לתקן בעצמי".

תקנו עבורי

כדי לפתור בעיה זו באופן אוטומטי, לחץ על הקישור תיקון בעיה זו. בתיבת הדו-שיח הורדת קובץ, לחץ על הפעלה ובצע את הצעדים באשף התיקון.

תקן בעיה זו
Microsoft Fix it 50651הערה ייתכן שאשף זה מוצג באנגלית בלבד. עם זאת, התיקון האוטומטי פועל גם עבור גרסאות של Windows בשפות אחרות.

הערה אם אינך נמצא מול המחשב שבו אירעה הבעיה, תוכל לשמור את התיקון האוטומטי בכונן הבזק או בתקליטור, כך שתוכל להפעיל אותו במחשב שבו אירעה הבעיה.


לאחר מכן, עבור אל הסעיף "האם הבעיה נפתרה" section.

אני מעדיף לתקן בעצמי

אם אתה נתקל בבעיה המתוארת בסעיף "מאפייני הבעיה", התקנה מחדש של אמצעי האחסון תפתור את הבעיה. בצע את הפעולות הבאות כדי להתקין מחדש את אמצעי האחסון.

 1. פתח את מנהל ההתקנים. באפשרותך לגשת למנהל ההתקנים על-ידי הקלדת "מנהל ההתקנים" או "devmgmt.msc" בתיבה 'התחל חיפוש'.
 2. לאחר פתיחת מנהל ההתקנים, לחץ על "אמצעי אחסון" כדי להרחיב את חלק אמצעי האחסון בעץ ההתקנים.
 3. תחת 'אמצעי אחסון', שים לב שאמצעי אחסון המופיע כ-"התקן לא ידוע." לחץ לחיצה ימנית על התקן זה ובחר "הסר התקנה." כאשר תתבקש לאשר, בחר 'אישור'.
 4. הפעל מחדש את המערכת אם תתבקש לעשות זאת. אמצעי האחסון אמור להיות נגיש כאשר תסתיים ההפעלה מחדש. אם לא תתבקש להפעיל מחדש את המערכת, לחץ לחיצה ימנית ב'מנהל ההתקנים' ובחר "סרוק לאיתור שינויי חומרה." בסיום הסריקה והשלמת התקנת אמצעי האחסון, תוכל לגשת לאמצעי האחסון.

הערה:אם הפסקת החשמל מתרחשת תוך מספר שניות מיצירת אמצעי האחסון, במצבים נדירים ייתכן שתתבקש לפרמט את אמצעי האחסון לאחר ביצוע הצעדים לעיל. במקרה כזה, תצורת מערכת הקבצים לא נכתבה לפני שאירעה הפסקת החשמל. ייתכן שתצטרך לפרמט מחדש או ליצור מחדש את אמצעי האחסון.

האם הבעיה נפתרה?

 • בדוק אם הבעיה נפתרה. אם הבעיה נפתרה, סעיף זה הושלם. אם הבעיה לא נפתרה, באפשרותך לפנות לתמיכה.
 • אנו מעריכים את המשוב שלך. כדי לספק משוב או כדי לדווח על בעיות כלשהן בפתרון זה, השאר הערה בבלוג "תקנו עבורי" או שלח לנו הודעת דואר אלקטרוני.

מאפיינים

Article ID: 2001877 - Last Review: יום שלישי 01 נובמבר 2011 - Revision: 2.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Windows 7 Starter
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Ultimate
מילות מפתח 
KB2001877

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com