Windows 7 dosya veya klasörleri "Ana Kopyalı" modunda Yakılan yeniden yazılabilir medyaya kullanılan alan sıfır hatalı bildiriyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2006381
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Aşağıdaki senaryoyu düşünün. Windows 7 sisteminde "Ana Kopyalı" modunda (cd/dvd) dosyaları veya klasörleri yeniden yazılabilir medya üzerine yaz. Daha fazla yazma veya eklemeleri veya silmeleri mümkün olan diğer bir deyişle, dosya veya klasörleri yazın. Bu senaryoda, Windows 7 explorer hatalı olarak sıfır boşluk ortamında kullanılan bildirir. (Diğer bir deyişle, Windows 7 explorer boş olarak medya gösterir.)

Neden

Bu sorun, Windows 7 bir hatalı disk boş alan hesaplama sırasını nedeniyle oluşur.

Çözüm

Windows 7 Service Pack 1 (SP1) sorun giderildi. Bu sorunu gidermek için Windows 7 SP1'i yükleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Bu sorun için bildirilen dvd-rw, dvd + rw, dvd-ram ve bd-re diskler. Windows 7 SP1 diskleri tüm türleri için bu sorunu çözer.

Kullanılabilir disk alanı raporlama yanlış, ancak Windows 7 üzerinde SP1 ' den önceki diske yazılan gerçek veri kayıp olmadığını unutmayın.

Özellikler

Makale numarası: 2006381 - Last Review: 15 Temmuz 2011 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2006381 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2006381

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com