Vypnutí systému Windows 98 generuje "Závažná OE" chybové zprávy se serverem společnosti Alps Electric USB

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 200692 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Pokud tento článek nepopisuje chybovou zprávu, která se zobrazuje, v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base k dispozici další články popisující chybové zprávy báze:
315854Windows 98 a Windows ME Centrum zdrojů zpráva Chyba
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V počítačích Compaq se serverem společnosti Alps Electric sběrnice USB (Universal Serial) zobrazí chybová zpráva "Závažná 0E" při vypnutí počítače.

Příčina

Systém Windows 98 podporuje USB a během instalace nezakáže tohoto programu. Během vypnutí Windows 98 nezastaví tohoto programu, která způsobí, že systém bude generovat chybovou zprávu.

Řešení

Informace o aktualizaci, chcete-li opravit toto chování získáte od společnosti Compaq.

Můžete také zakázat tento software. Nezapomeňte tím tak ovlivní vaši schopnost řídit některé funkce na monitoru počítače. Chcete-li tento software zakázat, klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte hodnotu msconfig a klepněte na tlačítko OK. V nástroji Konfigurace systému klepněte na kartu Po spuštění, zrušte zaškrtnutí políčka Alps Electric USB Server a klepněte na tlačítko OK. Po provedení této změny, restartujte počítač.

Další informace

Pokud tento článek nepopisuje požadovaný problém s vypnutím, prosím naleznete následující webu společnosti Microsoft k dispozici další články o vypínání systému Windows 98:
Click here to view a list of shutdown articles

Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 200692 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2007 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 98 Second Edition
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kb3rdparty kberrmsg kbfatalexerr0e kbprb KB200692 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:200692

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com