Zastavení 0xC000021a v systému Windows NT Server 4.0 s aktualizací Service Pack 4

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 200848 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

STOP 0xC000021a systému Windows NT Server s aktualizací Service Pack 4 dojde k chybě při spuštění nástroje Windows NT Resource Kit, pviewer.exe nebo jakékoli výkonu nástroj, který se pokusí získat "nákladné čítače" proti němu. Sada čtyř datových položek mohou být načteny, například podproces podrobnosti, proces obraz názvy, které přijmout zvláštní získat data pro zpracování jsou nákladné čítače.

Příčina

Proces Winlogon způsobí narušení přístupu s chybou C0000005, která zase způsobí, že pasti.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo aktualizace jednotlivých softwaru. Informace o získání nejnovější aktualizace service pack prosím naleznete:
Informace o získání aktualizace jednotlivých softwaru obraťte se na služby podpory produktů společnosti Microsoft. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory přejděte na následující adresu v síti WWW:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v aktualizaci Service Pack 4. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT 4.0 Service Pack 5.

Vlastnosti

ID článku: 200848 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2014 - Revize: 2.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
  • Microsoft BackOffice Small Business Server 4.0a
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix KB200848 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:200848

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com